Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olaj segít a hajnöve...

A ricinus olaj segít a hajnövekedésben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem sajnos nagyon vékony szálú hajam van,ami tördezik és nem akar nőni,a töredezés már egyre jobban javul viszont csak éppen a válam alá ér és én nekem olyan mintha rövidebb lenne mint volt (kepekeen is ugy tunik) sajnos nem egynees hanem hullamos de nem is az a szep,hanem olyan pufi,es ot per cutan olyan mintha megsem fesultem volna es ilyen oroszlán söreny kinezetu lesz amit nagyon utalok,ezert vasalom,de az is 2 oraig tartos max..gondoltam ezert nem nol de karantenban nem vasaltam es gondolom letoredezett annyira h rovidebb lett

Szeretném kérdezni,hogy a ricinus olaj valóban segít a hajnvövekedésben? Ti hasznaltatok mar? Es neketek bevalt? Vagy esetleg valami jo tipp amitol tuti nő a haj vagy segiti a novekedesben?

Sajnos utalom a hajam mert elszomorit h mindenkinek szep egyenes hosszu haja van nekem meg egy nagy oroszlan soreny😹 (annyire begondorodik pl hajmosas utan h a vallamig er vagy a vallam fole kiegyenesitve meg a mellemig)

Legyszi valami jo tipp?

Nem muszaj a ricinus olaj de eddig az tunt a legjobbnak az olvasottak alapjan

A segítsegeteket innen is koszonom!



2020. nov. 16. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs jó minőségű hajad hozzá, szerintem ne görcsölj ezzel, inkább válassz valami mutatós rövid fazont.
2020. nov. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem régen nagyon töredezett hajam volt, már sok sampont kipróbáljam. De ami tényleg segített az a Garnier Botanic Therapy ricinusolajas samponja, egy próbát megér, én Dm-ben vettem.
2020. nov. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Sziasztok én új tag vagyok és szeretném elmondani hogy a Ricinus olaj nagyon be vált nekem 1 hónap alatt 3cm nőt a hajam és szebb és dúsabb már majdnem a fenekemig ér a hajam jó persze meg melesleg eszek mindennap sok salátát meg inni kell sok vizet nekem ezek nagyom beváltak meg még szedem a gyogyszert is ezt a hairclinic kapszulat Ezis segít remelem tudtam segíteni csajok 🥰
2021. máj. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!