Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyit nőhet a hajam ricinus...

Mennyit nőhet a hajam ricinus olaj használatával? Tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el hasznalni minden heten egyszer befogom kenni tojassargaval es ricinus olajjal . Mennyit nőhet a hajam augusztusig?

2015. jan. 27. 14:56
 1/6 A kérdező kommentje:
(Derékig érő hajam van )
2015. jan. 27. 15:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanannyit, mint nélküle. Én fél évig használtam és semmivel sem nőtt tőle gyorsabban, viszont eléggé elkezdett hullani.
2015. jan. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem sem ért semmit, inkább a töredezést próbáld megakadályozni, vigyázz rá, hogy ne akadjon ideoda, ne tépd a fésűvel. én csak hajmosás után fésülöm (akkor is miután pakolásosan majdnem tökéletesre bontogattam az ujjaimmal). sok mindent próbáltam de csak a fésű kiiktatása hozott igazi eredményt. a tojástól még büdös is lesz, azt is próbáltam.
2015. jan. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki az alpecin c1 koffeines sampont (dm, rossman 2000ft körül), ami eredetileg hajhullás ellen van de nagyon hatásos hajnövesztő és hajdúsító is.(nekem is bevált, de olvass utána, mindenki agyon dícséri) Emellett nyugodtan használd a hajpakolást mert az egészséges haj ugyebár gyorsabban nő, valamint szerintem nem ártana, ha 1-2 centitől megszabadulnál a végéből mert hidd el, ha ezeket betartod jóval hosszabb lesz, mint vágás előtt?:)
2015. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amennyit nélküle mert a hajnövekedés a genetikán múlik, a fejbőrre kent olaj csak hajhullást okoz.

Mondjuk derékig érő hajat már inkább ideje lenne normális hosszra vágni, minek növeszted még tovább?

2015. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a jotanacsokat :) Igazabol a hajam nem toredezik es mindenki megdicseri csak en szeretnem ha hosszabb lenne. Igazabol a szempillamra 4 napja hasznalom es mar most latom az eredmenyt hogy dusabb. Talan akkor a hajamra is hatasos lesz :)
2015. jan. 30. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!