Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használtatok már Jeans Color...

Használtatok már Jeans Color hajszínezőt? Hány hajmosásig tart? A hajam szőke, mennyire tapadna meg benne? Árt a hajnak?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm.
2009. jan. 13. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Használhatsz szinezőt de azok pár hajmosás után le is kopnak nem olyan tartósak a szinezők mint a festékek.
2009. jan. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én elég sokáig használtam blőle a violet árnyalatot. amikor felkentem nagyon szép lett igazi lila és én csak ugy ahogy narancssárgásra szőkítettem le alatta szóval a teljesen szőkét simán befogja még erősebbre. igaz minden eggyes mosásnál kopik kicsit a színe de 15 perc alatt ujra lehet kenni... amugy meg viszonylag tartós amikor már nem festettem vissza 3 hónap után ciklámen lett a lilából. Ártani szerintem nem árt a hajnak mert ammónia se semmi káros nincs benne. Plusz előny hogy elég nagy az üvege,kevés is elég belőle, sokáig kitart, és még az illata is egész jó.
2009. jan. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!