Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik CeraVe terméket ajánlan...

Melyik CeraVe terméket ajánlanátok zsíros, pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés
Akinek van ilyenje, érdemes megvenni? Eltünteti a pattanásokat?

2020. nov. 24. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Valaki írt már itt egy hasonló kérdést. De lehet rosszul emlékszem. Én a CeraVe micellás arctisztítóját ajánlom.
2020. nov. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Önmagában semmi nem tüntetni el a pattanásokat, főleg, hogy sokszor belső probléma is áll a háttérben. Egy jó rutin mindenképpen segít. Helyedben én egy alaprutinnal kezdenék, tehát este egy olajos lemosó és egy géles lemosó, majd hidratálás. reggel pedig langyos víz/géles lemosó és fényvédő (télen minimum SPF30, de inkább mindig SPF50). ajánlom a skinsmart oldalt tájékozódni, van olyan cikk is a szakértői tanácsok között, hogy hogyan építsünk rutint, kezdőknek is tökéletesen érthető. :)
2020. nov. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló vagyok, a kérdésre nem válaszoltam. :D CeraVe-ből az SA és a Hydrating lemosót ajánlom (felváltva, de az SA-t nem mindenki bírja a szalicilsav-tartalma miatt), illetve a hidratálókrémeiket, nagyjából bármelyiket, amiben nincs fényvédő. :)
2020. nov. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!