Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak! Ti használtok borotvá...

Férfiak! Ti használtok borotvát vagy epilátort a következő területekre?

Figyelt kérdés

A párom a következő területeket szokta borotválni magán egy hagyományos eldobható borotvával: arc, mellkas, hónalj, hímvessző, here, illetve utóbbi kettő környéke. Ajándékba szeretnék neki venni egy rendes borotvát vagy egy epilátort. Mit gondoltok, valamelyik a kettő közül alkalmas lehet az imént említett területek mindegyikére? Vagy ti máshogy oldjátok meg a szőrtelenítést? Ezt az epilátort ( [link] ) és ezt a borotvát ( [link] ) nézegettem.


21/L



2020. nov. 25. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakállvágóval :)
2020. nov. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elilátort nem hinném, hogy használja,az a bootva viszont nem arra való. Testszőrnyírót keress, az lesz a neki megfelelő. Az arc az más,arra való a belinkelt borotva.
2020. nov. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó jól mondja, arcon kívüli testrészekre testszőrnyírót keress inkább. Pl. Philips Bodygroom vagy Remingtonból valamiylet. Epilátor...hát férfiként én nem használnék, akkor már inkább a gyanta, ha kicsit hosszabb hatású szőrtelenítésről van szó.
2020. nov. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És szerintetek az általam linkelt borotva, amire írtátok, hogy csak arcra jó, az alkalmas lehet arra is esetleg, hogy pl. a 0 / 1 / 2 mm-es haját lenyírja? A fül, nyak, tarkó körüli részre gondolok, mert nyilván nem ezzel nyírná lentről-felfele végig a haját.
2020. nov. 25. 16:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár ott soha nem használtam, de ha tényleg csak 1-2 mm, azt meg lehet próbálni vele szerintem.
2020. nov. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!