Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Melyik borotva vált...

Lányok! Melyik borotva vált be nektek legjobban az intim területekre?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Rettentően érzékeny a bőröm, egyedül a Gilette Venus pro sensitive (valami ilyesmi) vált be... de persze kell hozzá borotvahab, nyugtató krémek... persze nagyon drága, de hát mégsem rohangálhat manapság az ember lánya akárhogy, főleg nem nyáron...


Ha nem vagy ilyen "szerencsés" helyzetben mint én, szerintem bármilyen olocsó eldobható borotva megteszi. :)

2013. máj. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

legjobb [link]


majdnem ilyen jó [link]


22l

2013. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez,bárhova:


[link]


lehet 1100 ft és csak 4 db,de rohadt sokáig élesek a pengéi,én 2-3x is használok 1 borotvát, egyszer sem vágott még meg,3 pengés,és mozgó fejes,kis helyeken is könnyű borotválni vele. És nem is pattogok ki tőle.

2013. máj. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. máj. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Wilkinson Quatro for Women Bikini, az nagyon jó!

A célra van kifejleszve, lehet formázni és trimmelni is vele, kényelmes a fogása, nem sérti a bőrt. Szóval nagyon ajánlom!

2013. máj. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!