Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ezektől van ennyi...

Szerintetek ezektől van ennyi pattanásom?

Figyelt kérdés
18 vagyok, online tanítás hetek óta, így alig mozdulok ki otthonról (+vannak veszélyeztetettek a családban a vírussal kapcsolatban), és észrevettem, hogy rengeteg pattanás jött ki a nyakamon. De nem gennyes, duzzadt, hanem azok a kicsik, amiket szinte lehetetlen eltűntetni. Plusz elég vékony vagyok ezért rengeteg nasit össze tudok enni, mert nem kell vigyázni az alakomra, ezeknek is lehetnek hatásai a bőrömre?

2020. dec. 1. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy lehet hatásal a bőrödre ha össze vissza kajálsz. Attól hogy vékony vagy még figyelhetnél az egészséges táplálkozásra. A sok csoki, nasi baromi szarul tud hatni a bőrödre pláne ha alapból zsirosodásra hajlamosabb.

Alakíts ki egy jó bőrápolasi rutint. Az sokat tud segíteni.

2020. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nagyban befolyásolja igen.
2020. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!