Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő alatt nő vissza...

Mennyi idő alatt nő vissza teljesen a szemöldököm? (nagyon fontos, bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kevesebb,mint 1 éve szedetem(unokatesómmal),de úgy döntöttem mégis kozmetikussal szeretném csináltatni.Utoljára három hete szedték,de nem nőtt vissza mindenhol.Van rá esély,hogy a többi részen és kinőjön még 2-3 hét alatt?És ha bánfi hajszesszel kenem az segíthet?A normális válaszokat előre is köszönöm!
2010. aug. 11. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
kell bő 1-2hónap, hogy mindenhol teljesen kinőjön a szemöldököd, nem érdekel úgy elmenni, hogy helyenként még hiányos. szerintem várj még vele egy hónapot.
2010. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A teljes kinövésig kell egy hónap szerintem,nem elég a 2-3 hét.Bár valakinek elég gyorsan nől.
2010. aug. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi:)

egyébként már eltelt 4 hét és még mindig nem nőtt vissz MINDENHOL,pedig még csak egy éve szedem.

2010. aug. 12. 22:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan h nagyon vékonynak láttam és vissza akartam h sűrüsödjön.A kozmetikusom Ligetszépe kapszulát ajánlott és bevált.Plusz a hajam és a körmöm is megerősödött tőle :)
2010. aug. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kedves 17:34!mennyi idő alatt vált be a kapszula,tehát mennyi idő múlva sűrűsödött vissza a szemöldököd?
2010. aug. 14. 17:41
 6/9 anonim ***** válasza:
a szemöldöknek 8 hét kell, hogy teljesen visszanőjön. én legalábbis így tudom.
2010. aug. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi neked is:)

én már 5 hete növesztem és még a fele hiányzik :S

mivel gyorsíthatnám?

2010. aug. 14. 17:50
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem vastabletta is segít a köröm/haj növesztésben
2010. aug. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. aug. 14. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!