Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hajból lehet vöröset...

Szőke hajból lehet vöröset csinálni? Befogja a festék?

Figyelt kérdés
Sötétszőke az eredeti hajszínem. Ha befestem rézvörösre vagy akár sötétebb vörösre (vörösesbarna) akkor befogja a sötétszőke hajat a vörös hajfesték? (Először fodrász csinálná).

2020. dec. 15. 17:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Be, de nem pont úgy, mintha ki lenne szőkítve. A festékes doboz hátulján rajta szokott lenni, hogy az egyes hajszíneket milyen árnyalatúra festi be.
2020. dec. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2020. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A szőkét általában befogja a festék szőkítés / szívatás nélkül is. Ahogy az 1-es írta, dobozon rajta kell, legyen, hogy a te hajszíneden milyen lesz a végeredmény.
2020. dec. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. dec. 15. 19:25
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha elfogatsz egy tanácsot egy fodrásztól, akkor azt javasolnám neked, hogy menj be egy fodrászkellélesbe (ha már a fodrászhoz nem akarsz elmenni), válassz egy számodra szimpatikus színskálát (nézd meg interneten hogy "fodrász színskála", milyen színei vannak, milyen árba van, javaslom ne a legolcsóbbat). És a boltba segíteniük kell az eladóknaky milyen oxival tess fel.

Pl. A te hajad 6-os natúr (ezt is erősen ajánlott megnézni a kellékesbe, ez mindent eldönt!!!!!), ha találsz 6-os színmélységben olyan vöröset, amit szeretnél, akkor azt a legkissebb oxival vigyétek fel (lehetőleg saját márkás oxival!).

De ha 7-es színt szeretnél 6%-os hidrogén-peroxid kell...így tovább. Üzenetben szívesen segítek, ha van kérdésed.

2020. dec. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2020. dec. 15. 22:43
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
HENNA!!! Csodálatosan ragyogó vörös hajad lesz tőle, ráadásul, még jót is tesz a hajszálaiddal!! Én évek óta a Lushos vörös hennát használom, és nagyon tudom ajánlani!!
2020. dec. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7-es, az nem kopik ki belőle? Tehát az olyan tartós mint bármelyik hajfesték csak nem roncsolja annyira a hajat?
2020. dec. 16. 18:01
 9/15 anonim ***** válasza:
6%

Jézus...

1-10-ig vannak a naturszinek szamozva. Ha jo a festek, nem kopik, illetve nem roncsol.

2020. dec. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jól van na, nem kell jézusozni. Ez az oldal azért van, hogy kérdezzek, ez lesz az első hajfestésem, szóval nulla tapasztalatom van benne. A hennáról meg mindig azt hittem, hogy nem igazi hajfesték, nem tudom honnan jött ez a gondolat, de ezt gondoltam.
2020. dec. 16. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!