Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » La roche posay Baume B5...

La roche posay Baume B5 hidratáló krém balzsamával ajkakat is lehet ápolni? Valahol olvastam hogy ajakápolás test és arc arcápolás szerintetek ajkakra is használhatom? Napokba hajlamos kicserepesedni nagyon.

Figyelt kérdés

2020. dec. 16. 03:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Van külön szájra való. Nagyon rossz íze van, ezért nem ajánlom szájra.
2020. dec. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én is azzal szoktam, nem a külön szájra valóval, de csak éjszakára maszkként, mert fehér és rossz ízű. ellenben nagyon hatékony. :D
2020. dec. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves 2 válaszoló köszi a hasznos választ, én sem halottam külön szájra valórol xD nem is gondoltam hogy lenyalom,de nyilván az ember elfelejti és akkor bele nyalhat picit, én is csak este gondoltam ilyen extra hidratálás gyanánt aztán letörölném hátha olyan 30 1 ora alatt beszivja és a felesleget letörlöm van egy szepsegpont vagy szeplo az ajkamon remelem annak nem fog ártani :) eddig livsane ajakapolot hasznaltam.
2020. dec. 16. 14:06
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nincs mit. ahogy írtad, teljesen okés, természetesen nem fog ártani az ajkadon lévő pöttynek. egyébként én a szájra valóról is nagyon sok jót hallottam, tervezem is kipróbálni, de csak mert hajt a kíváncsiság. :)
2020. dec. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!