Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha a szám...

Mit csináljak ha a szám "összetapad"? Ha megyek valahova kenek fel indulás elött labellot de nem segít mert egy idő után megént olyan érzés mintha száraz lenne és ezért elkezdem a nyelvemmel benyálazni de attól meg rosszabb lesz és nagyon idegesítő.

Figyelt kérdés
Gondolkodtam azon hogy lehet a labellot nem kéne rákennem a számra de akkor mit kenjek h jó legyen? Argán olajat is probáltam de az se segít :( pls help me

2019. jún. 22. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A Carmexet szokták nagyon dicsérni. A Krémmánián is az a top 1.

Én is használom, és segített. Kb. 1000 forint, drogériákban, de akár pl. Tescoban is megtalálod. Szerintem ha ajakápolókról van szó, akkor ezt mindenképp érdemes kipróbálni.

2019. jún. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mindenképp kipróbálom! :)
2019. jún. 22. 21:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg keveset iszol. Ilyenkor nyáron 3l folyadékot is meg lehet inni 1 nap. Este is igyál valamennyit, ha nem is úgy, hogy fel kelljen kelned éjjel, de egy keveset... és reggel indítsd a napod egy pohár vízzel, mondjuk úgy 1,5 decit igyál meg. A mindenféle ajakápolók csak ez után jöhetnek, ha nem segít.
2019. jún. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!