Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befestenétek a természetes...

Befestenétek a természetes vörös hajatokat?

Figyelt kérdés

2021. jan. 4. 01:30
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
27 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem. Szerintem a legszebb, legkülönlegesebb szín.

Illetve aki természetesen vörös, annak ráadásul tapasztalatom alapján a vörösön kívül semmi nem passzol annyira az arcához/egyéb színeihez.

A szőke túl világos, túl hideg szín, a barna, fekete túl sötét, illetve megint csak túl rideg.

Egyetlen ami talán passzolna az a vörösesszőke vagy vörösesbarna, de azoknál meg sokkal szebb és különlegesebb az eredeti színed. Szerintem. :)

2021. jan. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Attól függ milyen. Van szép vörös haj, és fakó, lehangoló fajta. Ha nem szereted a hajszíned, nyugodtan fesd be.
2021. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem festeném a helyedben!Gyönyörű a vörös hajszín, főleg,ha eredeti.Örülj neki,hogy ilyen különleges hajszíned van és addig örülj,amíg nem kell festeni!A festék akármilyen professzionális is,erősen károsítja a hajat.Költsd azt a pénzt inkább jobb dolgokra ☺️
2021. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A természetes vörös nagyon szép inkább ne tedd.
2021. jan. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Én nem csinálnám, nagyon különleges, és ha nem utálod annyira, hogy nem is kérdés, hogy befested, akkor nem éri meg! Ha egyszer elkezded festeni, éveken át, abból nagyon nehéz újra egészséges hajat csinálni, ha mégis meggondolnád magad.
2021. jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se fesd be, de ha nagyon változtatni akarsz, akkor én a hennát ajánlanám (vörös árnyalatokhoz).
2021. jan. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a vörös a legszebb hajszín. A természetes vörös. Nem a tűzpiros, amiről mindenki tudja, hogy festett, hanem az eredeti. Az más dolog, hogy engem nagyon zavarna, hogyha a szőröm is vörös, mert nem látszódna, hogy van szemöldököm, szempillám. De a világért se festeném be.
2021. jan. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább leborotváltam.
2021. jún. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!