Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajfesték világosítana...

Melyik hajfesték világosítana jobban az erősen világosbarna hajamon?

Figyelt kérdés
Gliss color 10.2 vagy Syoss 10.55?

2021. jan. 7. 05:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Bocsánat,javítok

Syoss 10.50

2021. jan. 7. 05:28
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A barna hajadon egyik sem, pláne nem a drogériás. Ettől max egy árnyalattal világosabb, csúnya, foltos narancssárga lesz csak a hajad. Ahhoz, hogy ilyen színű legyen, mint a képen alá kell szívatni, utána rá a festéket.
2021. jan. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Végül ráfestettem a Syosst és sötétszőke lett,narancssárgás árnyalat nélkül lila samponnal,de azért köszi.
2021. jan. 7. 17:33
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerencséd volt most.
2021. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2: Mit jelent az, hogy alá kell szivatni?
2022. nov. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#5 Amikor szőkítőpor és hidrogén-peroxid keverékével kiszívják a pigmenteket(tehát a színt) a hajból.Ettől fehéres, nagyon világos szőke lesz.Erre utána hajfestéket kennek, hogy olyan színárnyalazot adjanak neki, amilyet szeretnél.

Tehát ha pl egy sötétbarnából szeretnél olyan igazi világos skandináv szőkét, akkor így kell csinálni.Persze ilyenkor több alkalommal érdemes csinálni fokozatosan, hogy ne terhelje meg túlzottan a hajat.

2022. nov. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

6: Köszönöm.

Hány %-os H2O2-t használnak?


Tudsz ajánlani valakit, aki ilyen fehéres színt tud csinálni?

Budapesten.

2022. nov. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#7 Nem budapesti vagyok, így sajnos nem tudok ajánlani ott senkit.


Otthon semmiképp ne kísérletezz vele, mert ha elrontod, égési sérülést is okozhat a túl erős oxi és csúnyán tönkreteszi a hajad.


Én nem vagyok fodrász, annyira nem értek hozzá.12%-os oxi a legerősebb, szerintem azzal felelősségteljes fodrász egy hajnak sem megy neki.

2022. nov. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8: Levágott hajtincseken kísérletezek.
2022. nov. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

8: Próbáltam 12%-os H2O2-t, egy fél árnyalatot világosít 2-3 óra alatt, azzal nem megyek semmire.

A 3%-os semmit nem világosít.

2022. nov. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!