Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha nagyon...

Mit csináljak ha nagyon száraz a hajam, és vékonyszálú? Azt szeretném ha egészségesebb lenne

Figyelt kérdés

2021. jan. 7. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedsz valami vitamint? Milyen sampont, balzsamot hasznalsz? Mikor voltál fodrásznál?
2021. jan. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi vizet iszol?
2021. jan. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy ideje nekem is száraz már, főleg a vége. Fél éve voltam utoljára fodrásznál, de jovoheten már megyek.

Addig meg azt csináltam, hogy szárítás előtt aloe firstöt fújtam a végekre és a közepes - hideg hőfokon szaritottam a hajam. Így a szárítás kevésbé szárította ki a hajam.

2021. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz vele csinálni, csak elfogadni, hogy ilyen. Én amióta az eszemet tudom, azért küzdök, hogy szép, puha, csillogó hajam legyen, mint az egyenes hajú nőknek, de nekem a száraz göndör jutott...vagyonokat költöttem már hidratálókra, hajolajakra, sok vizet iszok, szedek vitaminokat, de semmi nem segít. Egyedül akkor szép, mikor eljövök a fodrásztól. Nekünk sajnos ezt dobta a gép 🤷🏼‍♀️Ja és a téli levegő csak mégjobban szárítja, azt vettem észre.
2021. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Meg kell találni a megfelelő sampont, balzsamot, pakolást és kondicionálót. Tudok olyat mutatni, amiről sok jó tapasztalat van már. Kockázatmentesen kipróbálható, mivel 60 napos pénzvisszafizetési garancia van érvényben. Röviden: megveszed, használod, beválik, örülsz. Vagy nem válik be, visszaküldöd az üres flakont és visszautalják a vételárat. :-)
2021. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!