Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 10 lépéses koreai arcápolási...

10 lépéses koreai arcápolási rutin segítség?

Figyelt kérdés

A dm-ben találtam egy terméket a Revox Just Salicylis Acid-et (BHA), viszont nem igazán tudom eldönteni, hogy melyik kategóriába tartozik. A megnevezés szerint kémiai hámlasztó szérum. A koreai arcápolási rutinnál akkor hova lehetne sorolni? (arctisztítás, hámlasztó, toner, emulzió, szérum, maszk, szemkrém, hidratáló, fényvédő).

Tehát hámlasztóként vagy a szérumként kéne használni?



2021. jan. 12. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hámlasztó.
2021. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Ha elkezdett érdekelni a bőrápolás akkor keresd meg facen a Skincare Junkie - Hungary | Bőrápolás csoportot segítenek a sorrendben..
2021. jan. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%

nem tudom, miért emelted ki a kérdést, hiszen az első két válaszoló mindent elmondott.

Ez egy BHA hámlasztó, érdemes arctisztítás utáni első lépésként, de teljesen száraz bőrre kenni, mint minden hámlasztót. :)

2021. jan. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!