Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Láttatva hagyni a kopaszodást...

Láttatva hagyni a kopaszodást vagy inkább, ha már ez van, tökélyre vinni egy nullásgéppel?

Figyelt kérdés

Férfiak véleményére is kíváncsi vagyok, akik kopaszodásnak indultak, hogy mit tesznek: hagyják, hadd látszódjon a kopaszodás? Netán próbálják fésülési trükkökkel eltűntetni? (Ami elég sok röhelyes szituhoz vezet.) Vagy inkább nyírás, borotválás, csak ne látszódjon a ritkulás?

Nők véleménye is érdekel, hogy mit tanácsolnak a kopaszodó férfiaknak illetve hogy vélekednek a férfiak kopaszodás esetén véghezvitt tetteiről?


2010. aug. 14. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Megpróbálom megmenteni. Vannak hatásos szerek, igaz nem mindenkinél hatnak, de ezt kipróbálás nélkül nem derül ki.

20 éves vagyok és már pár éve kopaszodom...

Ha már nagyon olyan, akkor felesleges fésülgetni meg trükközni, mert szarul néz ki és vicces.

2010. aug. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És hatott is már valami Neked?
2010. aug. 14. 18:42
 3/8 anonim ***** válasza:
hát én azt ajánlanám, hogy tényleg próbáld menteni a menthetőt, próbálj ki néhány szert, várj valamennyi időt és ha nem javul a helyzet akkor marad a nullás gép, egy idő után megszokod
2010. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Inkább a nullás gép, mint a kopasz foltok. Sok pasinak jól áll a kopaszság, valahogy olyan férfias. Viszont a kopasz foltok szerintem senkinek nem állnak jól.

20/L

2010. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lány vélemény: inkább a kopaszodó fej, mint a teljesen kopasz. Egy kopaszra nyírt sráccal sose állnék szóba, viszont a kopaszodást minden nő tudja, hogy a magas tesztoszteronszint okozza, aminek viszont más, kellemesebb mellékhatásai is vannak.

Tudom, nem vagyok férfi, de talán ezen érdemes elgondolkodnod...

2010. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Éppen ez az, hogy nem tudjátok. Nem a tesztoszterontól kopaszodik valaki, hanem a DHT -dihidrotesztoszteron- nevű hormontól, amit az ún. 5alfa reduktáz nveű enzim alakít át a tesztoszteron hormonból.

A kezelés az, hogy a DHT szintet lecsökkentsük, illetve helyileg is blokkoljuk ezt a hormont, majd jó sok vitamint és tápanyagot vigyünk be a szervezetbe.

Azonban a DHT egy fontos hormon, ez felelős a libidóért, a merevedésért, szóval lehetnek durva mellékhatások.


Akit érdekel az olvasson utána, hogyan lehet kezelni. Nincs 100%-os módszer. Magyar honlapok nem nagyon foglalkoznak ezzel, ajánlom az angol honlapokat:

google: hair loss stb.

2010. aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát ha nagyon zavar akkor igen probálj ki szereket meg ilyesmi de sztem nem gáz a kopasz:P
2010. aug. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Igazság szerint én 2006 januárban vettem észre, hogy a homlokomon kezd ritkulni és kissé szánalmas ábrázatot kölcsönözni.

Én egyből a nullásgéppel kezdtem, gyakorlatilag bő 4,5éve teljesen tar vagyok. Csak, mint minden mást, ezt is meg lehet unni, de az a nyűgöm, hogy nem hiszek a csodaszerekben. Azoktól inkább a zseb lesz nagyon könnyű.

Elvagyok a kopaszsággal, mert az én értékrendemben sportosabb, vagányabb, mint a tonzúra és a seggig érő homlok. De ha egy tündér elém ugrana, hát az egyik kívánságom lehet, hogy a dús haj volna :))

2010. aug. 15. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!