Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet a legegyszerűbben...

Hogy lehet a legegyszerűbben és a legjobban szőrteleníteni a férfi intim területeket?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy kozmetikushoz nem szívesen mennék...


Viszont én lent nagyon szőrös vagyok és sajnos olyan helyen is, ahol a legtöbb férfi nem.


Eddig eldobható borotvával csináltam, már amikor... De ez nem megoldás, nagyon viszket és csíp utána, nem bírja a bőröm, akkor sem ha krémezem. És ki is pattogzik a bőr, begyullad a szőrtüsző, stb.


Arra gondoltam, hogy talán gyantáznom kéne itthon, vannak ilyen egyszerűsített, gyantamelegítős megoldások, de azt olvastam, hogy az előbb említett problémák gyantázás esetén is fennállhatnak egyeseknél.


Szóval nem tudom, hogy mi kéne.


Azt szeretném, hogyha olyan sima lenne mint a baba popsi és nem pattogzana ki a bőröm.


Igazából, ha van erre valami spéci eszköz, akármennyit hajlandó vagyok kiadni.

Az arcszőrzetem is egy 100,000 forintos borotvával borotválom és sokkal jobban bevált mint egy 20,000 forintos.


Viszont ha lehet azt sem szeretném, hogy ne nőjön ott szőr, tehát a lézeres megoldás sem nagyon játszik.


Sajnos tanácstalan vagyok :/



2021. jan. 14. 22:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
9: Bármilyen is a borotva (eldobható/cserélhető fejes), én a kérdező specifikációival max. egyszer használnám (4-es vagyok). Én is ezt teszem külön a hónalj, és külön az intim területen használt eszközökkel+amit a 4. hsz-ben leírtam. Egy igazán "penge" késborotva (straight razor) lehetne megoldás, de azért ott egy tévedés fájdalmas tapasztalattal/horribile dictu súlyos vérzéssel járhat. (Tipikus, hogy nálunk a barberek is csak bohóckodni tudnak csak a cserélhető pengés shavette-jeikkel).
2021. jan. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%

#11, igen, valószínűleg igazad van, én csak a hulladéktermelés csökkentése miatt javasoltam egy próbát, nyilván nem egyszerhasználatos borotvára gondoltam.


egyébként hasonló helyzetben voltam én is (kivéve, hogy nő vagyok), nekem a rendszeres AHA savas kémiai hámlasztás és a megfelelő fertőtlenítés és utánkezelés abszolút megoldotta ezt a problémát. persze nyilván a kérdezőnek, aki feltehetően laikus hámlasztás-ügyben, nem fogom ajánlani, hogy kenjen savat intim területre. :D

#9 voltam

2021. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Tényleg laikus vagyok...


Majd akkor kipróbálok több módszert is, abból amit írtatok.

2021. jan. 15. 13:39
 14/16 anonim ***** válasza:
45%
Király! Sok erőt hozzá (nagy küzdelem ez amúgy). Milyen könnyű ilyen téren a szőrtelen izomsrácoknak, akik már női hormonos csapvíz ivása mellett nőttek fel:-).
2021. jan. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Majd számolj be a tapasztalataidról, pls.
2021. jan. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szia! Én elég szőrös vagyok. A hónaljamat kezdtem el először gyantázni. A bránert sokáig borotváltam, de zavart mindig a borostás rövid szőr,mert szúrt. Úgyhogy pár hónapja átálltam a gyantára. Az első két alkalommal majd beszartam, de azóta már hozzászoktam, nem olyan vészes. Kritikus részek, a zacsi, meg a lyuk körül. Vettem 10 ezerért egy tégelyes gyantamelegítőt, meg koronggyantát és patikában található lapoccal kenem fel. Előtte hintőpor, utánna direkt gyantázás utánni olaj.
2021. jan. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!