Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért múlnak el a pattanásaim...

Miért múlnak el a pattanásaim a Baelás micellás víztől?

Figyelt kérdés
Bármilyen arclemosót használok, nem múlnak tőle a pattanásaim, csak kiszárítják a bőrömet. Használtam már mindenféle pattanásos bőrre való arcpakolást, lemosót, krémet stb, de a Baleás micelás víz az egyetlen, ami valaha segített hosszútávon, annak ellenére, hogy semmilyen erre alkalmas összetevőt nem tartalmaz. Tizenéves koromban a legdurvább cisztás pattanásaimat is csak a micellás víznek sikerült eltüntetnie. Más is tapasztalt már hasonlót? Esetleg ötlet, hogy mitől lehet?

2021. jan. 20. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom mert rendberakja a faggyútermelésed, megtisztítja a bőröd.
2021. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Gondolok a többi termékedben volt olyan összetevő amit nem bírt a bőröd pl.illatanyag, alkohol, ez pedig minden mentes lehet.
2021. jan. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű túlszárítottad a lemosókkal, meg "pattanásos bőrre való" alkoholos dolgokkal ami miatt még jobban beindult a faggyútermelésed=még több miteszer, pattanás. A micellás víz sokkal gyengédebb a bőrhöz, általában alacsony ph értékű és nincs benne alkohol se, valószínű emiatt.
2021. jan. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
*Baleás :D
2021. jan. 20. 18:25
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kérdés most nagyon furcsán hangzott :D miért múlnak el a pattanások xdd. Örülj neki! Vannak akik évek múlva találnak csak jó termékeket
2021. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Hat kosz, persze engem kell lepontozni, ha a kérdés hulye azzal nem tudok mit kezdeni. Ki hallott már olyanról aki azért ertetlenkedik hogy miért tűnnek el a pattanasai. Akkor ne használd, akkor lesznek pattanások és orulhetsz. Nyugodtan pontozz le
2021. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
De ember, csak megkérdezte. Ez az oldal lényege. Hogy megkérdezd, ha valami érdekel. Őt pedig érdekelte, hogy milyen hatása van a micellás víznek, amiért elmúlnak tőle a ragyái. Ezt se lehet már, vagy mi?
2021. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Én is le lettem ordítva egyszer, pedig a kérdésem sokkal értelmesebb volt, 10 ember támadott le. Most az a kérdése, hogy miért múlik el a pattanása az xy termékről. Mert ez a feladata.....
2021. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pont azért tettem fel a kérdést, mert egy micellás víznek nem ez lenne a feladata :D
2021. febr. 5. 09:16
 10/10 A kérdező kommentje:
Kíváncsi voltam a miértjére, ennyi, hátha van valaki a világhálón, aki tisztában van ilyenekkel és meg tudja válaszolni a kérdésemet, és akkor tudatosabban vásárolok legközelebb arcápolási termékeket, mert igen, kűzdök pattikkal még 24 évesen is és oda kell figyelnem, hogy mit kenek a képémre. Az értelmes hozzászólóknak pedig köszönöm. :D
2021. febr. 5. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!