Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Avril Lavigne hajszíne? Ért...

Avril Lavigne hajszíne? Ért hozzávalaki?

Figyelt kérdés

Valaki megtudná mondnai, hogy mien avril hajszíne...mármint...tudom...szőke...de, van olyan aki ért ezekhez a dolgokhoz és megtudná mondani, hogy milyenféle / vagy hasonló/ színű a haja ezen a képen ?



[link]



Előre is nagyon köszönöm :)


2010. aug. 15. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen még az eredeti barna haja van egy kis szőke satírral.
2010. aug. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy mogyoró szőke..
2010. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyet szeretnél, akkor fodrászhoz menj, mert hiába mindjuk most meg neked, mert a boltban kapható festékek soha nem lesznek olyanok, mint amilyet ráírnak. Az azoknak van, akik nem konkrét színt akarnak, hanem mondjuk sötétebbet, vagy már próbálták...stb

Vagy fodrászkellékesnél is lehet, hogy tudnak neked segíteni, ha rendes fodrászhajfestéket veszel, mert ott van színskála és ki lehet fogni olyan eladót, aki ért hozzá, mert ő maga is fodrász.

2010. aug. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szatén szőke ...
2010. aug. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ez szerintem 7-es vagyis sötétszőke vagy hamvas szőke...
2012. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!