Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindenkinek az EREDETI hajszín...

Mindenkinek az EREDETI hajszíne áll jól?

Figyelt kérdés

Amivel született?

Azt vettem észre, hogy sok lány mondjuk barna vagy fekete hajjal születik, de ha befestették szőkére nem illik hozzájuk szerintem.

És volt aki szőkének született, jól állt neki, és befestette pirosra, és tök rossz lett.


2011. júl. 25. 21:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbbnek igen, bár vannak kivételek.
2011. júl. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
4%
nem, anyádnak jól áll a festett szőke
2011. júl. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 fanni9411 válasza:
87%
Szerintem ez változó és sok mindentől függ pl:a bőrszíntől.Vannak emberek akiknek az eredeti hajszínűk áll a legjobban,de annyi féle árnyalat van már kitalálva,hogy sok ember megtalálja azt a színt ami még az eredeti hajszínénél is jobb.Nekem sok ismerősöm festett hajjal sokkal életvidámabbnak,szebbnek látszik.:)
2011. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem mindegy hogy milyen a hajszíne. lehet valakinek azért furcsa mert máshogy szoktad meg...De a bőr színe is számít (mármint úgy hogy négernek azért elég ronda a szőke haj).Bár aki olyan nem normálisra festi mármint ilyen furcsa hajszínek (ércsed:kék,piros(nem vörös),zöld,rózsaszín) na az télleg nem illik hozzájuk.
2011. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

Nekem pl az eredeti hajszínem annyira semmilyen, hogy nem bírnám elviselni (szőkésbarna egyébként.)

Volt már mindenféle hajszínem, a szőke-barna melírozott állt a legjobban mindenki szerint, jelenleg meg hamvas szőke, de eléggé természetes árnyalat, ez is jó. (Platinaszőke, vörös, fekete, sötétbarna pl nem álltak jól.)

2011. júl. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Az eredeti szín biztosan illik a bőre és a szeme színéhez. De más is állhat jól, a lényeg a harmónia.

Persze ellenpélda is van, pl. én :D világos bőröm, kék szemem és szőkésbarna hajam van. Voltam már fekete, vörös, barna és szőke is, és mind jó volt. Na jó, a feketétől sápadt lettem, de akkor az tetszett. A szőke pedig abszolút jól sikerült, olyan festéket kevertem magamnak (fodrász nélkül!), hogy többen, akik úgy ismertek meg, azt hitték, hogy természetes szőke vagyok.

Mondjuk ez amiatt van nálam, hogy nem túl karakteres az arcom, így bármit elvisel.

2011. júl. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek. Nekem az eredetim barna, de a szöke sokkal jobban áll. Nem csak szerintem, mindenki szerint. Kiskoromban szöke voltam, csak bebarnultam, bezzeg húgom szöke maradt, pedig neki kevésbé áll jól. Vastag és sötét a szemöldöke, a szeme barna színü, a természet mégis szökén hagyta :D Nekem meg világos, vékony szemöldököm van, zöld szemem, és mégis bebarnultam. Na ekkor jön a festék, ami helyrehozza a természet tévedéseit...:D

23/N

2011. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül. Eredetileg sötétbarna a haj- és szemszínem, a bőröm viszont nagyon fehér. Nem állt jól, túlságosan sápadtnak tűntem. Most világosszőke a hajam, és nagyon jól áll, viszont a hajtövemet gyakran kell festetnem, mert nem szép a szinte fekete lenövés.

Ha valaki az eredeti hajszínétől jelentősen eltérőre színűre festeti a haját a részletekre nagyon figyelni kell, mert eléggé csúnya, ha valakinek szőke a haja, a szemöldöke túl sötét vagy fordítva, fekete a haja de szőke a szemöldöke.

2011. júl. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Az eredeti hajszíne mindenkinek jól áll, hiszen ez természettől fogva harmonizál a bőr és szemszínével. De korántsem biztos, hogy az ember temperamentumához, szemályiségéhet is illik, ezért egy jól eltalált hajszín jobb is lehet, mint az eredeti.

Szóval az eredeti biztosan jól áll, de azért a festett is állhat nagyon jól.

Pl nekem az eredeti hajam szőkés-vöröses barna, a végét hamar kiszívja a nap és ettől melírozott hatása lesz. Barnával festem, ami a kiszőkült részeket szépen befogja, de ugye a vöröset kb amúgyis lehetetlen eltüntetni a hajból, ezért szép vörösesbarna, egységes színű lesz, és többen mondták, hogy ez a sötétebb hajszín (1 árnyalattal sötétebb) jobban áll. Persze ők azt hitték, hogy az előző volt festett :D

2011. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
legtöbb esetben igen, de vannak azok a se színű hajak azoknak jól állna ha befestenék 19/L
2011. júl. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!