Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » IPL villanófényes otthoni...

IPL villanófényes otthoni szőrtelenítő gépek közül melyiket érdemes beszerezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 🙂 Egy ideje tervezgetem, hogy beszerzek egy ilyen készüléket, mivel a szalonos kezelések horror áron futnak. Sok pozitív és negatív véleményt olvastam a készülékekről. Kinek melyik vált be ténylegesen? Melyiket érdemes megvásárolni? (Aliexpress-ről nem szeretnék rendelni, főleg nem hónapokat várni rá).

2021. jan. 23. 07:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztosra akarsz menni, akkor philips és braun gépek. Egyikkel se lősz mellé.
2021. jan. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azokat néztem is, igaz nem olcsók. Olyan véleményeket is olvastam, hogy a 25-30 ezer Ft.-os ugyanazt tudja, mint a 100ezer fölötti. Igaz lehet?
2021. jan. 23. 12:04
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Nagyjából ugyan azt tudja mindegyik, csak a 30 ezresnek olyan pici az ablaka, hogy beleőszülsz mire végig villantod magad vele.
2021. jan. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem épp egy 30 ezres van. Lábra egy négy órát simán számolhatsz. Ráadásul gyengének is érzem legmagasabb fokozaton. Silk'n Jewel XL. Mivel nem próbáltam mást nem tudom mihez viszonyítani.
2021. jan. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 🙂
2021. jan. 23. 16:24
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért olyan drága a szalonos kezelés, mert nekik 4-5x erősebb a gépük, mint az áruházi.

Nekem is egy otthoni gép van (lumea), nincs rajtam tökéletes szőrtelenség, de borotvával kombinálva teljesen vállalható.

2021. jan. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#4 13:41 vagyok

Egyébként nem mondom, hogy teljesen megbántam, ritkult ugyan, de elenyésző. Olvasgattam több gépről is véleményt, talán a Deess, ami az említett Philips és Braun márkák mellett igencsak szimpatikusnak bizonyult. Elvileg erősek.

És ami még feltűnt, hogy itt gyakorin is van olyan ember, aki dicsérgeti az egyik márkát, meg alapból az IPL technológiát, akkoriban lehetett látni a %-os értékeléseket, 90+% környékén volt: csúsztatott válaszaiban, más típusú gépeket írt (hogy neki bevált, de 1 márkán belül!). Nekem gyanúsan marketinges szaga van, de ne legyen igazam... Arra akarok kilyukadni, hogy óvatosan a véleményekkel is szerintem :) Csak már nehezebb egy konkrét választ személyhez fűzni

2021. jan. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen, ebben teljesen igazad van. Mondani (írni) bármit lehet. Főleg ha hasznuk is származik belőle.

Mindenesetre nézegetem még és kiválasztok egyet, aztán kiderül 😅

2021. jan. 24. 16:15
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért van ez a nagy szórás a véleményekben, mert ezek a fény alapú szőrtelenítési eljárások nagyon függnek a szőr és bőr színétől.

Csak sötét szőrön fejti ki a hatását az IPL. Az, hogy egyesek érzelmi alapon sötétnek és zavarónak tartják a sajátjukat, nem igazán elég a sikerhez.

Nagyon jól írja a 6-os. 25 J/mm2-t tudnak a szalonos profi gépek, az áruházi jó ha 3-4-et.


Szereltem már mindkettőt.

2021. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Végül beszereztem egy ilyen masinát 😅 ma hozta meg a GLS. Belinkelem, hogy melyikre esett a választás. Az pedig, hogy mennyire lesz hatékony, később írok róla, ha érdekel valakit.

"UPBUTY Japan Torlla IPL 500000, automata villantások (gomb nélküli), 12J, LCD kijelző, 5 energia szintű szőrtelenítő gép" [link]

2021. jan. 26. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!