Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztésre tippek?

Hajnövesztésre tippek?

Figyelt kérdés

Egész hosszú hajam van lassan már derékig ér de még nem teljesen. Azt vettem észre hogy már egy ideje megállt a növésbe és ettől tovább nem akar nőni.

Hajvasalót nagyon ritkán használok (csak ha olyan alkalomra megyek ahová fontos hogy jól nézzen ki)

Hajszárítót használok főleg így télen de azt is hővédő spray mellett.

Ricinus olajat használtam egy időbe de elég macerás és nincs rá túl sok időm a munka mellett.

Esetleg volt valaki hasonló helyzetben? Vagy ha tudnátok valami jobb féle vitamint vagy sampont ajánlani megköszönném.

Egyébként hamar zsírosodik a hajam.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2021. jan. 30. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A növekedés üteme genetika. 1-2 cm havonta kábé.
2021. jan. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mennyit nő a haj havonta :). Épp ezért írtam hogy az enyém màr egy ideje megállt a növekedésbe. Illetve igen nagyon sokat számít a genetika mint ahogy írtad is. Tippeket szeretnék kinek mi vált be. :)
2021. jan. 30. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem állt meg a növése - csak a vége kb. pont annyit kopik (töredezik), mint amennyi a fejbőrödnél nőtt...
2021. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valszeg semmi nem fog beválni, mert semmilyen vitamin, módszer nem fogja a hajad növeszteni. Annyit tudsz tenni, hogy sok vizet iszol, vitamindúsan étkezel, egészségesen tartod, és akkor legalább megtartja ezt a hosszt. Kipróbálhatsz ilyen hülyeségeket, hogy fejbőr maszírozás, ricinusolaj, stb, hátha te leszel a 100ből az az egy, akinek működik.
2021. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a napokban láttam egy olyan hajnovesztő tippet amit Kínába használnak a lanyok(nem biztos hogy Kínába) ez a rizsviz. Én is kipróbáltam és nőtt 3 cm a hajam. Szóval nagyon ajánlom.Szívesen megírom a receptet ha érdekel
2021. márc. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!