Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Női bajuszt milyen gyakran...

Női bajuszt milyen gyakran szedtek csipesszel? Nektek is ilyen macerás?

Figyelt kérdés

Sotet szoke vagyok es a szám ket oldalánál látszott inkabb a szor. Igy elkezdtem onnan szedni. Meg is bántam, mert a szám felett meg nem is latszik. Hagyhattam volna a szélen is,de mar keso bánat. Azota folyamat szednem kell.


Minden nap van egy-ket kósza sötét szorszal mindkét oldalon. Ugy erzem egy ördögi korben vagyok.


Ti is kinlodtok? Nektek is ilyen macerás? Masnak is csekkolni kell minden nap,hogy van e egy újabb friss szorszal?



#női bajusz #Bajuszszedés
2021. jan. 30. 14:15
 1/7 anonim válasza:
Igen..sajnos ez ezzel jár ha gyantázod. Szerintem ne vidd túlzásba ha nagyon erősen nő a szőr akkor maximum 1 héten 1szer gyantázd. De ne aggódj másnak nem olyan feltűnő mint neked. Legalább is én azt vettem észre amikor ezen stresszeltem hogy más észre sem vette.
2021. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt! Csipeszt használok:)

Valoban nem olyan durva mint másoknak de igy is van,hogy elfelejtek Ránézni par napig es ott a kósza szorszal/szálak. Annyira frusztral mar.

2021. jan. 30. 17:50
 3/7 anonim válasza:
Nekem a gyanta tovább tart mint a csipesz..bár mindenkinél változó. Sajnos ez minden nőt zavar de nem lehet ellene mit tenni. De tapasztalatból mondom közel sem olyan vészes mint ahogy te gondolod...régen 16 éves koromban én is rettegtem tőle hogy valaki észre veszi és látja...De igazából csak én görcsöltem rá mert féltem mit szólnak hozzá mások.
2021. jan. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az egyik baratnom pasija jegyezte meg gyakran a baratnomnek, hogy “bajuszt kellene szedni”. Pedig egy igényes lany es nem is vettrm eszre neki hogy látszana. Mai napig se. Ez van folyton bennem hogy a pasik miket ki nem szúrnak es hogy mennyire ciki ha valaki kiszúrja.
2021. jan. 30. 21:18
 5/7 anonim válasza:
Hát elég egy tapló gyerek lehetett 😂 Hidd el egy értelmes érett felfogású gyerek tudja hogy a nőknek is van bajszuk. Lemerem fogadni elég fiatal lány lehetsz. Ne ezért szorongj hogy pár hülye gyerek mit gondol...elvégre pár év múlva már az utcán se fogod őket megismerni 😏 nézd meg hány naponta van szükség hogy eltávolítsd a szőrt pl ha vasárnap szeded ki azon a héten figyeld minden este mikor nő és akkor tudni fogod mikor szedd le. Pl ha tudod 3 nap után vissza nő akkor szedd ki minden 3 nap. Így ez egy rutin lessz ! Én észre vettem hogy 7 napig bírja ezután már nő vissza fele ezért minden héten vasárnap távolítom el. Remélem érthetően fogalmaztam
2021. jan. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is csipesszel szoktam, kb havonta kell neki esnem. Lassan nő vissza, pár nap alatt még nem igen látszik, csak az a pár szál, amit nem húztam ki rendesen a csipesszel, hanem csak elszakítottam úgymond a szőrszálat. De ha rendesen kitépem, akkor kell neki kb 1 hónap, mire visszanő rendesen.
2021. febr. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom, igen, érthetően írtad es igen, fiatal is vagyok.:) meglátszik, hogy neki estem meggondolatlanul es mar banom is. Talán erettebben jobban átgondolja az ember.


Lehet ez all fent nalam is amit utolso irt. Nem sikerul mindig kitépni, csak elszakitani.

Eleg kulsosegre orientált a vilag es a pasiknak annyira kiszúrja egy apro ‘hiba’ is a szemüket. Mint ez! A tökéletességet varjak el, rajtunk meg nyomás van. En meg ettől frusztrált leszek.

2021. febr. 1. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!