Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor lesz derékig érő hajam?

Mikor lesz derékig érő hajam?

Figyelt kérdés

Hülye voltam azt levágtam a hajamat vállig érőre.

Szeretnék egyszer szép és egyenes derékig érő hajat majd.

Mennyi idő mire megnő ekkora, ha most vállig ér a hajam?

Hogyan lehetne majd szépen tartani és ápolni, hogy ne legyenek töredezett végek, ne legyen csúnya meg ilyenek?

Mostanában csak megmosom a hajam azt ennyi, nem foglalkozom vele annyira, mert idegesít, hogy ennyire rövid lett...:(

21L



2021. jan. 31. 00:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
2021. jan. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%

Magyar vagyok, de nem Magyarorszagon szulettem. A kerdezo mondataban ketszer is elofordul az a szo, hogy 'azt'.

Ez egy rovidites ?.

2021. jan. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Az hogy mennyi idő alatt nő meg a hajad az mindenkinel egyéni dolog. A hajnak a hossza, dússága, állapota nagyban függ a genetikatol is. Nekem világ életemben dús és derékig erő hajam volt, ami nem töredezett hamar.

Ami szerintem fontos hogy ne vasald, ne gondoritsd túl sokat a hajad, ha még is előfordul akkor használj előtte hővédőt. Ne mosd túl gyakran heti 1szer 2szer elég. Használj hajolajat hogy kevésbé toredezzen. Csinálhatsz otthon hajpakolasokat, a rizsviztol nagyon hamar megno a haj, én tojásos ricinusolajos pakolást szoktam még csinalni.

Igyál sok folyadékot és szedj vitaminokat.

2021. jan. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Havi 1,5-2 centit nő a haj és főként genetika, semmitől nem fog ennél gyorsabban. Ez a mostanság trendi rizsvíz is baromság, senki nem tudja bizonyítani hogy gyorsabban nő tőle mint amúgy. Ráadásul büdös is, felesleges a konyhát a fejedre pakolni a lényeg hogy minél kevesebb hőt használj és ápold rendesen. De amúgy nem értem 21 évesen minek akarsz derékig érő hajat. Most lehet le leszek szavazva de nem érdekel, szerintem egy bizonyos kor felett már ízléstelen a nagyon hosszú haj akkor is ha jó állapotú. Ha mondjuk 16 lennél megérteném, de felnőttként elég proli hatást kelt. Sokkal szebb egy normál hosszúságú ápolt fényes haj.
2021. jan. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

Hát lehet, hogy soha:D én 17 évesen levágattam azóta nem tud megnőni max a mellemig. Pedig ápolom.

De ha minden renndben, akkor havonta 1-2 centit nő a hajad, kalkulád így.

Amúgy szerintem a derékig érő haj még jól néz ki 30-40 éves korig ha szép. Viszont a fenékig érő barbie baba utánzás már valóban nem való felnőtt nőnek.

2021. jan. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Hármas!

Talán az ,,aztán" rövidítése.

2021. jan. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Havonta kb 1 centit nő a haj. Próbálj ki hajvitaminokat vagy Ricinus olajat keverj a samponodba, hátha kicsit beindítják a növekedést.

Arra figyelj, hogy a végéit ne engedd eltörni. Ha töredezik akkor menj el levágatni az egészségtelen részt.. :D

2021. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem solat segített abban, hogy ne töredezzen a hajam, hogy hajmosás előtt olíva vagy kókuszolajat rakok rá. Csak annyi, hogy figyelni kell az alapos öblítésre, ne maradjon zsíros. Egy éve lassan ezeket használom, az előtt nagyon látszott, hogy töredezett volt. Mára ez a problémám megszűnt. Viszont ígyis szálkás, gyenge, vékonyszálú hajam van. Így kiegészítem újabban elkezdtem rá vitamint is szedni, kiváncsi leszek a hatására😊
2021. febr. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Úgy kb 5 év múlva.
2021. febr. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9.ezt most kapásból pötyögted be?

mert előtted levő válaszok szerint nem

2021. febr. 1. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!