Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor lesz derékig érő hajam?

Mikor lesz derékig érő hajam?

Figyelt kérdés

Hülye voltam azt levágtam a hajamat vállig érőre.

Szeretnék egyszer szép és egyenes derékig érő hajat majd.

Mennyi idő mire megnő ekkora, ha most vállig ér a hajam?

Hogyan lehetne majd szépen tartani és ápolni, hogy ne legyenek töredezett végek, ne legyen csúnya meg ilyenek?

Mostanában csak megmosom a hajam azt ennyi, nem foglalkozom vele annyira, mert idegesít, hogy ennyire rövid lett...:(

21L



2021. jan. 31. 00:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

5.szeerinted nem való felnőttneké..

meg ezt csak te gondolod így.:)

szerintem csodaszép lenne.

2021. febr. 1. 13:15
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem kapásból írtam, kb annyi lesz, meglátod.
2021. febr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

12.hát érdekes hogy többiek mást írtak...

már pár hét telt el amúgy előző hajvágásomból és már látok növekedést...

2021. febr. 1. 13:30
 14/17 anonim ***** válasza:
51%
Tényleg elég ember függő. Biztos van olyan akinek valóban havonta nő egy centit, ami szerintem elég extrém tempó. Azonban nekem váll alá érőből három évig tartott mire elérte a derekamat. Nem kizárt, hogy valakinek öt év kell hozzá, nem kell itt leszólni a másikat. Kedves kérdező, szerintem megkaptad a választ a kérdésedre, itt már csupán várni kell és megfigyelni, te milyen típusba tartozol.
2021. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
Az átlagos hajnövekedés 1-1,5, nagyon extrém esetben 2 cm. Ezt te is megtalálod ha rákeresel. Fogsz egy centit leméred hány centi neked a derékig érő és így már ki is tudod számolni kb hány hónap alatt nő meg akkorára. Amúgy aki nem roncsolja semmivel és genetikailag is erős a haja szóval nem kopik annak kb 2,5-3 év vállig érőből. 5 év nagy túlzás
2021. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%

Én írtam, hogy öt év.

Hát reménykedjünk, hogy Kérdező, neked gyorsabban megnő, nekem ennyi idő volt. (de sokat vágtam is vissza két havonta, mert eltört)

2021. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Akkor lesz derékig érő, mikor lenő odáig 🙂🙃
2021. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!