Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ez a nagy szájfelt...

Szerintetek ez a nagy szájfeltöltésmánia hány év múlva lesz ciki?

Figyelt kérdés
Mondjuk számomra most is az. A kérdést inkább úgy értem, hogy azok számára mikor lesz, akik csináltatják. Ez kicsit olyan, mint a 2010-es évek elején a szolárium.. amikor minden 3. lány túlzásba vitte, de akkor az volt a “menő”.
2021. febr. 10. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem most is az. Nem láttam még olyat,ami szép lett volna. Az ismerőseim közül minden pasinak az jut róla eszébe, és ennek hangot is adnak,hogy "csak szopatni jó" (bocsi,az ő szavaik) L.
2021. febr. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Mi egymás között a legtöbb haverommal röhögünk ezeken maximum ha szóba jönnek.

Nyilván az olyan hülyéknek mint akik csináltatják, nekik bejön, vagy van valami perverziójuk a műnőkhöz.

2021. febr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet esztétikusan is megcsinálni, de ez nagyon ritka. Aki túlzásba viszi, az nagyon ciki.
2021. febr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

lehet ezt ugy is csinalni, hogy szep es termeszetes hatasau legyen, epp csak egy kicsit lesz teltebb, mint az eredeti. az ilyenrol tenyleg senki nem mondana meg, hogy meg van csinaltatva.. azert van ez a nagy fujjolas, mert csak azt latod, ami mar ocsmanyul fel van pumpalva es akkor azt hiszed, minden szajfeltoltes ilyen. de lehet, a szomszed csajnak is meg van csinaltatva, csak olyan termeszetes, h nem tunik fel senkinek.


a kerdesre valaszolva: az ilyen csalanszopo szaju munok most is cikik, akiknek irrealisan nagyra fel van fujva a szaja. a diszkret, termeszetes toltes pedig sosem volt es lesz gaz. csak ehhez kene nemi joizles meg egeszseges onkep is, h ne ket lufit csinaltass a szad helyere.

2021. febr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Én azt hittem már most is az :D
2021. febr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Esetleg bejön ide is a teknősbéka száj


[link]


[link]


A száraz fog gondolata is elborzaszt

2021. febr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már most is az. Aki nem tud azonosulni a külsejével, nem tudja elfogadni magát, annak a személyiségével van baj.

Ahogy a tükör csal, amikor belenézel, holott a mérleg pontosan megmutatja, hogy túl sovány vagy, vagy elhíztál, ugyanúgy hamis önképet formál az arc, ajak, mell és fenék feltöltés is. Nem beszélve az ezernyi egyéni kockázatról, ami ma még esetleg nem ismert, de néhány évtized múlva már késő lehet.

Ugyanúgy a tetoválásokkal. Az afrikai és az indián törzsi megkülönböztető jeleket bevitték a tájidegen és kultúraidegen közegekbe. Divattá tették. Egyúttal a kulturális szokások, hagyományok keverése a cél, de hatalmas üzlet is. Aztán, amikor kijózanodnak, kigyógyulnak belőle, akkor már késő, mert nincs annyi milliójuk, hogy korrigálják a bőrüket, de lehet, hogy már nem is lehet. Akik az egész testüket tetováltatják, azoknak is súlyosan beteg a személyiségük. Nem épült ki az egyéniségük, és a mestergése külsőségekkel akarnak kitűnni. Szánalmasak.


Ennek a bevezetése volt (ma is az), a kezdetben csak öntapadós, majd lemoshatós gyerekmatrica. Én soha nem vettem a gyerekeimnek. Igaz, le is kötöttük őket: tanulás, kirándulás, könyvek, sport, hangszertanulás, koncertek, (a könnyűzenei koncertekre is mehettek, de a mi kíséretünkkel, együtt buliztunk). Van önképük, egészségesen élnek, mindháromnak hobbija is van (és nem tetoválás, nem értelmetlen külsőségek), értelmes baráti körük van, akikkel értelmesen töltik a szabadidejüket, és segítik egymást.

Hála Istennek, utóbbi a több.


Visszatérve, meg lehet nézni pl. a szerencsétlen Balázs Klári arcát, ajkát, hogy szétkacsáztatta, és szánalmasan tagadja.

Ilyen volt (és itt nem a kor számít, hanem az arc, az ajak szerkezete:


[link]


És ilyen lett:


[link]

2021. febr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!