Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használhatok zsíros bőrre...

Használhatok zsíros bőrre olyan krémet ami nem zsíros bőrre való?

Figyelt kérdés
A Cerave krémekről van szó. Úgy tudom hogy erre a bőrtípusra csak a Facial Moisturizing Lotion ajánlott amit használtam is de ebben a fajtaban van a legkevesebb és olyan rossz hogy a többi sokkal tovább elég mint ez. Megvan még a Moisturizing Cream nekem.. de gondoltam kiprobalom a Moisturizing Lotiont is. Baja lesz a boromnek tőle?
2021. febr. 16. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan használhatod a Moisturising Lotiont is az arcodra.

Sokkal inkább azt használd, mint a Moisturising Creamet, mert az száraz/nagyon száraz bőrre való.

2021. febr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igazából én is zsiros börű vagyok és én is cera ve krémet használok jelenleg ugye a zsiros bőrre a Sa smoothing krém is van aminek enyhe hámlasztó hatása van mikor felkentem az arcomra magára huzodott nagyon a böröm, és a száraz bőrüeknek való pedig kellően hidratál így tökmindegy hogy akár tocsogsz a zsírban tisztitás és hidratálás kell neki is.
2021. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!