Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tuti tippek miteszerek ellen?

Tuti tippek miteszerek ellen?

Figyelt kérdés

Próbáltam azt, amikor tojásos-citromleves lötyit kenek a miteszeres területre, de nem működött. Próbáltam kinyomkodni, amivel kb 3-4 napig nem is volt probléma, de utána ugyanúgy visszaalakult. Kozmetikushoz is jártam, ami ugyan annyit ért, mintha magamnak kinyomkodnám. Használok tonikot is a bőrömre, de semmitől sem akarnak eltűnni. Zavar, mert az arcom hálistennek, már nem annyira pattanásos, mint pár évvel ezelőtt. Tudnátok valami biztos tippet adni, amivel ( ha esetleg nem is örökre) egy huzamosabb időre elmúlik?

17/L



2021. febr. 16. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Szia :) Szalicilsavas hámlasztót szerintem megéri kipróbálni, nekem eddig az az egyetlen, ami eltüntette szinte teljesen a mitesszereket. Pl. DM-ben kapható a Revox márka szalicilsavas terméke, 2 ezer Ft és sokáig elég.
2021. febr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%

Nu Skin kozmetikai termékek , tökéletesen megoldják a problémádat !

Írj ha kéred a segítséget.

2021. febr. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Olajos lemosó, BHA hámlasztó, niacinamid, fényvédő.
2021. febr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Nos elóször is nyomkodást ne! Maximum ha már be van tokosodva akkor pedig szakember végezze el steril körülmények között, hámlasztó használata heti egyszer! Viszont akkor nappal 50 es fenyvedo kötelező! Fényvédöböl dm ben kapható sun dance kids 50 spf fényvédője.

Corsx black head liquid power hámlasztóját használom én is kicsit huzos ára van de egyszer megéri rá féllre tenni szintén dm bha savas.

Este végezgetsz dupla tisztitás az segít a mitesszereken nivea seed oil szölőmagos lemoso, és valamilyen habzó lemosó pl cera ve márkátol a bőrtipusodnak megfelelő! Niacamide szérum kifejezetten jó mitesszeres tág poruso pattis bőrre szoval érdemes egy olyan szerumot be szerezni, és hidratáló krém is! Abbol vagy cera ve vagy LRP vagy purito márkát tudom javasolni.

2021. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sassas123456 válasza:

Ahogy az előttem szóló írta, csak kicsit kiegészítve:

Este rutin: Olajos lemosó, második lemosó, BHA hámlasztó, niacinamid, este: hidratáló, reggel: fényvédő.

De persze ez nem 100% mivel nem tudjuk a bőröd állapotát. De ezek pattanásokra vannak.

2021. febr. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Este:

1.Olajos lemosó

2.Víz bázisú lemosó

3.Niacinamid

4.Hidratáló


Reggel:

1.Víz bázisú lemosó

2.Niacinamid ha szükséges/jól esne

3.Fényvédő

Ez menjen 1-2 hétig, mert a niacinamidra akár érzékeny is lehetsz. Ezután ha minden okés, nem lesznek pattanásaid, mehet a hámlasztó.

Este:

1.Olajos lemosó

2.Víz bázisú lemosó

3.Heti kétszer BHA hámlasztó (száraz arcra rakd fel.)

4.Niacinamid

5.Hidratáló


Reggel:

1.Víz bázisú lemosó

2.Niacinamid, ha kell

3.Fényvédő


Két-három hét után látni fogod, hogy kell-e növelni a hámlasztást, de minden nem felesleges, sőt.. ne ess vele túlzásba. Ez a rutin hosszú távon segít, kell jó pár hét, hogy látszódjon a változás.

2021. febr. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy visszajönnek a mitesszerek mivel azok eltömödött porusok amik levego hatására oxidalódnak ezért lesz ilyen fekete.

Nekem segít ha esténként nivea szölőmagos olajos lemosóval 1-2 percig maszirozom az orrom és pár darab kijön, illetve hámlasztó. Attól mert kinyomod ugyanugy vissza fogja termelni magát és még fáj is és hegeket is okozhat, sajna sok már a kontár kozmetikus mert telített a piac réggeben is dermofil pasztát nyomott az arcomra ami tele van alkoholal meg mentholal. Szóval nagyon ritka az aki tényleg mesterien bánik a bőrrel csak azoknak olyan áruk van hogy az ember haja égnek áll. No de ha otthon tudatosan ápolod a böröd akkor majd ezek a problémák javulni fognak. Ne nyomkodd semmikép sem pattanást sem mitesszereket! Nekem pl a cera ve sa smoothing lemosója segített hanarabb eltüntetni ezeket, megfelelő hidratálásrol se feledkezz meg olvass elöször tudatos ápolásrol bòvebben a neten és miután alap tudásod megvan szerezd be a szükséges termékeket és kezd el.

2021. febr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!