Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen krémet vegyek pattanáso...

Milyen krémet vegyek pattanások, miteszerek ellen? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok.Elég csúnyák gyulladtak stb.Ha valakinek van tapasztalata létszi írja meg! Köszönöm!

2021. jan. 15. 13:19
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]

Majdnem az egész arcomon.

2021. jan. 15. 13:29
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Szia. Én úgy gondolom, hogy ehhez már nem lesz elég a rutin, főleg nem egy krém. Mindenképp orvoshoz mennék vele. Nyilván 18 évesen még a hormonok is zavargálnak, de egy rendes kivizsgálás biztosan nem árt.

Legalább egy bőrgyógyász, nőgyógyász, fogászat, teljes góckutatás, nagylabor mindenképp kéne szerintem, de gasztroenterológia se ártana, hátha valamilyen ételintolerancia okozza.


Van most egyébként valamilyen arcápolási rutinod? Milyen a bőrtípusod (száraz, zsíros, kombinált)?

2021. jan. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Most egyelőre a napi rutinom az csak hogy a Garnier Pure 3in1-t használom pakolásként. A bőrtípusom pedig zsíros.
2021. jan. 15. 14:55
 4/4 A kérdező kommentje:

A előző kép meghibásodott új képek: [link]

[link]

2021. jan. 17. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!