Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehetne egeszsegesebb a...

Hogy lehetne egeszsegesebb a hajam?

Figyelt kérdés
Ha vagatok a vegebol, ha nem egyszeruen nem nol tovabb a hajam kb a mellkasom kozepetol es szornyen szet van toredezve (evekig hidrogenszoke voltam gondolom ez az ok). Van valami hajvitamin vagy hajkura ami valamennyire helyrehozna?

2021. febr. 17. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Igyál rengeteg vizet, 2-3 liter minimum. Egészséges táplálkozás, belülről ez a két legfontosabb dolog. Kívülről pedig vigyázni kell rá. Youtubeon van egy csomó videó, nézz körül én is onnan tudtam meg mindent.
2021. febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám, hogy a megfelelő mértékű víz fontosabb, mint az egyes által javasolt mértéktelen vízivás. Tudni illik, ha csak és kizárólag nagy mennyiségű vizet viszel be folyadékként a szervezettedbe akkor kiszáradsz, mert kimoss minden ásványt és vitamint a szervezettedből.

A tönkre ment hajvégeket és szerkezetet esetleg a pakolás tudja helyre rakni, de az se képes mindenre. Ha nagyon fel van töredezve akkor a hajvágás a legjobb megoldás, majd az újra növesztéskor -ha egyáltalán szükségesnek érzed-, figyelmesebbnek lenni, és nem kell megfojtani mindenféle kencével, 2-3 hetente pakolás bőven elég. Türelmesnek kell lenni és rendbe jön.

2021. febr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!