Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurát csináljak ami...

Milyen frizurát csináljak ami felnőttes? 17L

Figyelt kérdés
szeretnék komolynak tűnni, mert sajnos kissé gyerekes fejem van. hogyan fogjam össze a hajam? kiengedve méginkább fiatalabbnak tűnök, ezért valami összefogott variáció lenne jó. mit ajánlotok? illetve milyen smink “öregít”?
2021. febr. 28. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Attól hogy felkötöd a hajad nem fogsz idősebbnek kinézni.

A smink pár évet tud öregíteni rajtad, de azért attól sem kell csodát várni.

Hogyha soha nem sminkeltel akkor ne azzal kezd hogy mindent ami létezik felpakolsz az arcodra mert nagyon roszul fog kinézni

2021. febr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Örülj neki, hogy fiatalos vagy:D Amúgy ha elmész fodrászhoz ő tuti csinál valami frizurát neked.

Személy szerint én a sminket nem pártolom. Van rajtam szempillaspirál meg nagy ritkán tusvonal. Ne akarj idősebbnek tűnni, mint aki vagy!!

Én 19 vagyok, de még én szégyellem el magam, hogy a 15 éves lányok kb 20-nak néznek ki sminkkel

2021. febr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

sminkelek már rég, jó is vagyok benne, a szemöldököm szoktam porral meg tust húzok

viszont elvileg a sötét paletták öregítenek, ha valóban így van akkor beszerzek egyet.

amúgy de, a kiengedett haj összenyom, szerintem is és mások szerint is, mindenki összefogott hajjal “preferál jobban”

2021. febr. 28. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!