Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és szeretnék...

13 éves vagyok és szeretnék végre egy kicsit felnőttebb lenni! Szeretnék sok mindent kipróbálni és élni! Tudtok tippeket miket csináljatnék?

Figyelt kérdés

2015. jan. 23. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Éld a 13 évesek életét. Aztán a 14 évesekét. És ne akard gyorsítani azt, amit nem lehet.
2015. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
szex velem?
2015. jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudod befolyásolni. Majd ha lesz valaki, aki tetszik, akkor elhívod randizni, és lehet hogy összejöttök. Ha majd a barátaid hívnak bulizni, akkor majd elmész velük bulizni. De ezek a dolgok majd jönnek maguktól, meg a többi is, attól, hogy te elhatározod, hogy mostantól nagyfiú/nagylány vagy, attól még semmi nem fog történni. Egyébként meg 13 évesen nem tudom, hogy miket akarsz kipróbálni, de az ellenkező nemmel csóknál tovább még ne menj, és buliznod se kell még. Beszélgess a havejaiddal, ha tetszik egy valaki, vele járj, de ennél "izgalmasabb" életed ne legyen ennyi idősen.
2015. jan. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Blogolj!
2015. jan. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fizesd be a csekkeket, utána takaríts ki, főzz ebédet, moss ki, mosogass el, menj el bevásárolni...

13 éves vagy, legyél is annyi. Ha hülyén kiöltözöl, nem korodnak való kapcsolatokba keveredsz és partizni jársz, minden normális dolgot gyerekesnek titulálsz, attól nem felnőttes és menő leszel, csak nevetséges és szánni való. Majd jön idővel magától a felnőttség.

2015. jan. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!