Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 12 éves serdülő kislány arcán...

12 éves serdülő kislány arcán hatalmas akné ellen mi lenne a jó?

Figyelt kérdés

Antibiotikum kúrát szeretnénk ki hagyni egyenlőre természetes gyógymód érdekelne.

Nagyon zavarja és fáj is neki kinyomni nem lehet de nem is szándékozunk házilag ezzel próbálkozni. Valószínűleg ki fogja nőni én is ki nőttem nekem használt a sima kecske tejes szappan neki sajnos nem.

Lehetőleg ki próbált praktikák érdekelnének :)

Amint lesz lehetőség elmegyünk bőr gyógyászhoz de covid alatt nem akarunk sehova menni. Emiatt fontos lenne az is hogy interneten be szerezhető legyen amit ajánlotok.

Köszönöm!



2021. márc. 10. 19:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem az LRP Effeclar lemosó és duo+ krém vált be a cisztás pattanásokra, na meg a fényvédő. Gyógyszert szedtem rá korábban lb 1 évig hatot aztán kijöttek a durva cisztás pattanások. Én se hittem volna, hogy el fog múlni ezektől a krémektől, csak a hegeimet akartam eltüntetni, erre eltüntette még a pattanásaimat is :D nem olcsó krém 10 ezer ft a kettő, de nekem minden pénzt megér, még így is olcsóbb mint amit ráköltöttem régebben(havi kozmetikus 10 ezer forint, majd bőrgyógyász 15 ezer fotint havonta). A krém meg nekem úgy 2-3 hónapig elég.

Nem mindig a házi kenceficék a jók, korábban azokat is próbáltam, hagyjuk is...

2021. márc. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!