Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem használ a Nizoral...

Miért nem használ a Nizoral sampon???

Figyelt kérdés
Ma reggel mostam vele 2. alkalommal hajat, mert annyira istenítették ezt a sampont de nekem nem használ! Kidobtam 3500ft-ot az ablakon! Ugyanúgy korpás vagyok!! Se a Head and Shoulders se a Nizoral nem ér semmit! Pedig Nizorálnál az első alkalom után mintha jobb lett volna de most a második után megint szar! Pedig fent hagytam a fejemen 5 percig!! Mit csináljak már nagyon elegem van a korpából!!!
2021. márc. 12. 18:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Van amikor a H&S is használt, de az se mindig!
2021. márc. 12. 18:16
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
nekem a vichy dercos használ csak, mert a többi egy fos.
2021. márc. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

2. alkalommal lol :D

Te fogyni is egy adag salátával akarsz?

2021. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Bioderma Nodé DS+ segített, a Nizoral nem
2021. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minimum 1 honap hasznalatot kellene kivarnod... Lehet tobb kell, mire elmulik. Viszont, ha naponta hasznalod, akkor a lathato korpat szepen lemossa, masnapra ujra megjelenik, de akkor ismet megmosod. Nekem igy valt be, persze nem tudom nalad hogy lenne. Csak egy tipp.Kerlek ne add fel.


A fejborodre kellene meg valami apolo olaj mindenkepp, hisz lehet szeboreas dermatitiszed van, ami gyulladast es hamlast, ekcemat is okozhat.(Borgyogygyasz ajanlott)

2021. márc. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem írnám le 2 használat után, de ha nem gomba okozza a korpát, akkor a Nizoral nem valószínű, hogy segíteni fog. Sajnos kísérletezni kell. Az sem mindegy, hogy száraz, vagy zsíros korpád van... Nézz egy kicsit utána, hogy te melyik fajtával küzdesz, biztos fogsz a patikában találni rá valamit. Száraz korpára pl. ezek a nagyon szárító samponok nem hiszem, hogy túl jók. Ha semmi javulást nem hoznak a termékek, akkor bőrgyógyász a megoldás.
2021. márc. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem használt! 3x mostam eddig vele hajat, és használ. Az a baj, hogy száraz a hajam ezért korpásodik elsősorban. Régen fructist használtam, attól tényleg egészséges szép hajam volt. Aztán valamit azzal is elcsesztek!!! Mert már nem azaz anyag van benne, mert semmit sem ért hiába vettem meg ugyanúgy száraz maradt.
2021. márc. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!