Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti milyen színes...

Lányok, ti milyen színes hajat terveztek?💇

Figyelt kérdés

Csak lányokhoz szól ez a kérdés most.💁‍♀️

Akik terveznek a közeljövőben színes vagy extrémebb hajat milyen színűt terveztek?

Én bevallom szeretnék újra színes lenni, mert most visszanőtt az eredeti barnámra amit nem szeretek és voltam amúgy már szinte minden féle színben de nem az összesben és szeretném feldobni a külsőmet olyanra amit sokáig fogok azért viselni.

Eddig tervben van kék, türkiz, ismét szőke, pasztelles pink és még variánsok de mindenképp egy féle színt szeretnék mert manapság zavar ha akár 2 szín van rajtam.

A frizura sima egyesen lenne frufruval és max váll alatt ér kicsivel de tervezem picit még növeszteni és úgy befesteni.

Szóval kéne pár ötlet mert nem tudok dönteni még.

Kort is írjatok.🤩

Én 23 vagyok.



2021. márc. 13. 18:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Wow pávakék? :O

ilyenről nem hallottam de megnéztem és tényleg széép.

írtam amúgy hogy nem bírom ha többféle a hajam valahogy egy túnusút szeretem :D.

ezért nehéz a döntés :)

2021. márc. 13. 21:26
 12/18 anonim ***** válasza:

Én ilyet csináltatnék szívesen


[link]

2021. márc. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

12.fúú ez baromira tetszik :D

bár sok a munka vele de tuti szép lesz.

2021. márc. 14. 00:10
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, nekem ugyanilyen a hajam, amit a 12-es válaszoló csatolt! Pontosan ezt a képet mutattam a fodrászomnak.😅

Tényleg sok időbe telt, egész napot a fodrásznál töltöttem (nem csak festeni kellett, szőkítés is volt). Én imádom, rengetegen dicsérték, viszont nem ajánlanám olyanoknak, akik utána a tövet maguknak szeretnék festeni, ez ugye sokkal nehezebb, mintha egységes lenne az egész haj. Minden lenövésnél fodrászhoz kell járni.

2021. márc. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én most a lila színért vagyok nagyon oda.

Ezüst lila pl ami nagyon bejönne, alul sötét lila a teteje ezüstös, közte átmenet.

De egyenlőre csak nagyon terv. Egyszer talán erőt veszek magamon, és megcsináltatom.

Eddig rózsaszín volt.

2021. márc. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Most éppen bicolor hajat szeretnék, alul maradhatna a mostani hennázott sötétbarna, fül felett pedig fémes bogárpáncélfényű zöldesfekete, ami persze fizikailag kivitelezhetetlen, de akkor is jól nézne ki.
2021. márc. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Elég rég óta szemezek a festéssel, de még nem vitt rá a lélek xd. De ha minden jól megy, akkor -nyáron pink lesz a hajam. Viszont még nem biztos a szőkítés miatt. Nagyon sötét barna a hajam, szóval tuti, hogy szőkíteni kell, viszont hallottam olyat, hogy a szőkítés nagyon roncsolja a hajat. Így jelenleg kettős érzés van bennem :)
2021. márc. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Pasztell rózsaszín, először tervezem festeni a hajam, egyelőre csak az alját :)

De rengeteg szín tetszik, lila kék türkiz főleg

2021. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!