Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok viszketö, hámló,...

Ajánlanátok viszketö, hámló, korpás fejbörre sampont?

Figyelt kérdés
Sajnos rengeteg terméket kipróbáltam már, de egyik sem bizonyult jónak. Száraz korpám van. Próbáltam már a drágábbakat is mint az Eucerin Dermocapillaire, vagy sima csalánsamponnal, eddig sajnos eredmény nélkül. Sokszor lerakódás van a fejemen, van hogy annyira kivakarom, hogy vérzik. Akinek esetleg ilyesmi jellegü problémája van, örömmel venném az ötleteket. A börgyógyászom babasampont ajánlott, abból is 3 félét kipróbáltam, de semmi. Már igazán tanácstalan vagyok.

2021. márc. 14. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Babasampont akartam mondani én is, mint legolcsóbb megoldás, de látom, az már kilőve. Esetleg akkor próbáld ki az ekcémás fejbőrre való Psorioderm sampont. Gyógyszertárban lehet kapni, elég drága.
2021. márc. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nizoral.
2021. márc. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszer volt ilyen viszketéshez "szerencsém", akkor kipróbáltam kínomban egy filléres drogériás cuccot és már az első használat után enyhült a dolog, aztán hamar el is múlt. Ilyen, dm-ben kapni:

[link]

2021. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Az én fejbőröm is ilyen mióta az eszemet tudom. 33eves vagyok. És Csak a Head & shoulders samponnal tudok hajat mosni. Próbáltam ugyanígy többfélet mint te. Olcsóbbat, drágábbat, nevesebbet, nem nevesebbet de nekem csak ez a jó. Plusszban minden 2.nap hajmosás. Csak ez segít. Sajnos
2021. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, a DMeset is mindenképp kipróbálom.

Utolsó- Én is évekig a Head & Shoulders-t használtam, de sajnos ahogy folyamatosan újítják, már nem jó a fejbörömnek.

2021. márc. 15. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!