Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolárium hány perccel kezdjek?

Szolárium hány perccel kezdjek?

Figyelt kérdés
Amint nyilnak a szolik szeretném kiprobálni . Hány perccel szabad ami nem viseli meg a bőrömet? Valami krémmel bekell kennem magam utánna vagy felesleges?
2021. márc. 16. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a szabadtéri napozást javaslom.

De ha mindenképpen szolizni akarsz 5-8 perc, tovább ne és csak alkalmanként járj, tehát ne naponta.


Nem kell bekenned magadat.

2021. márc. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esélytelen , hogy naponta járjak csak legyen egy jó alapszínem. Hetente egy az kevés lenne?
2021. márc. 16. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Heti 1 bőven elég, nem 1 hónap alatt kell úgy kinézni, mint egy Puerto Rico-i.
2021. márc. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha bemész, ebben segítenek. Ha nagyon fehér a bőröd, akkor óvatosan a 6 perccel is, velem előfordult hogy azalatt rákvörösre égtem. Én csak előtte szoktam bekenni magam akármivel amit ott helyben adnak, de biztos nem árt ha utána is használsz valamit.
2021. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!