Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak: hónalj gyanta vagy...

Férfiak: hónalj gyanta vagy minden reggel borotva?

Figyelt kérdés

Férfi társaimtól kérdezem, hogy mit tesznek hónaljuk simává és puhává tételéért? :)


Havonta gyantáztatjátok, vagy naponta-kétnaponta borotváljátok?


2010. aug. 19. 09:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Utolsó 2-vel egyetértek, mivel én is szőrösebb fajta vagyok és szőr párti. Viszont a hónaljam szőrtelenítem kényelmi okokból. Ugyanígy a hátam is gyantáztatom. Mondhatjátok, hogy férfiatlan, de nekem így jó, és szerintem ezzel még nem mentem le a Metro aluljáróba :P


Nincs semmibajom a hónalj szőrrel, mondjuk 35-40 év felett férfiakon, viszont egy 20 körüli srác esetében már meglepődöm, ha ilyent látok. Persze nem baj, ha neki úgy jó :)

2010. aug. 19. 10:46
 12/15 anonim ***** válasza:
86%

A lábát meg a karját ne szőrtelenítse, de szőrös hónalj szerintem undorító, férfinál is...

Mellkason + háton sem tetszik, de szerencsére ott nem is minden pasinak van.

Intim helyen sem árt azért néha. Nem kell, hogy teljesen szőrtelen legyen, de mikor már a szőrtől nem látszik ki a kukker, az gáz xD

2010. aug. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én borotválom,minden este fürdéskor.Nem érdekel,hogy vannak akik ezt nem tartják férfiasnak,én a magam kedvéért szőrtelenítek,mert túl sok van rajtam.
2010. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
ma 10:39-nek. nem csak hogy ide mutat, hanem: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__proble..
2010. aug. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Aki azt mondja, hogy az igazi férfi szőrös, az soha sem borostás. Közben meg pont a borosta a férfias, mivel a nőknek nem nő szakálluk. Aki nagyon ad a pofájára, hogy ne legyen borostás, az a testének a többi részére igénytelen. Szőrös az orra, szőrös a füle, és az már gusztustalan. A szőrös hónalj is gusztustalan, aki nőről, akár férfiról van szó.
2017. aug. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!