Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyorsan zsírosodó hajra tippek?

Gyorsan zsírosodó hajra tippek?

Figyelt kérdés
Már a hajmosás utáni 2.napon szörnyen néz ki, és nagynon látszik hogy zsíros. Próbáltam többféle samopnt is, gyakrabban cseréltem párnahuzat is, próbáltam azt is hogy nagyon szét toltam a ajmosások közötti idpőt, de egyik sem segített.

2021. márc. 21. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Nekem is ugyanilyen, nem lehet vele semmit kezdeni.:(

Amíg fogamzásgátlót szedtem, nem zsírosodott annyira, de mióta megint nem szedem, az extrém zsírosodás is visszatért.

2021. márc. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Hasonló problémám volt nekem is. Pantene sampont próbáltad? Én kb fél éve mosok vele hajat, és lekopogom, jelentősen javult a helyzet. Most így heti 2x mosok hajat, hajmosás után kb a 3. napon lesz zsíros, de akkor sem brutálisan. Ha eddig még nem próbáltad akkor ajánlom ezt a márkát :)
2021. márc. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Követem. Egyes, pont azt írtad, amit írni akartam.


Egy hónapja hagytam abba a fogamzásgátló tablettát (öt évig szedtem). Az egy dolog, hogy nem jön meg a havi vérzésem, de a hajam úgy zsírosodik, mint még soha... ☹️


Másfél naponta meglehetne mosni, annyira rosszul néz ki..


Most baba samponom van, de lehet lekellene cserélnem.

2021. márc. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es. Próbáltam már Pantene sampont, de sajnos az sem segített. :(
2021. márc. 21. 13:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy nem vált be a sampon, pedig nekem nagyon jó. Más ötletem nincsen sajnos :(
2021. márc. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Ez engem is erdekelne, en probaltam az ecetes vizzel valo oblitest is de nem hasznalt
2021. márc. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a hajam.Már nagyon sok sampont kipróbáltam.Langyos vízet használok.Próbáltam hogy nem szárítom meg,nem fésülöm sokszor.Csak a hajvegre teszek hajápolót.Ecetes öblítést is próbáltam.Eddig nem vált be semmi.2 naponta mosni kell mert már harmadik nap nagyon zsíros.
2021. márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem az vált be nemrég, hogy nemcsak egyszer mosom át samponnal egy alkalommal, hanem a leöblítés után még egyszer (amit aztán persze újra leöblítek), és mióta így mosok, nem is zsírosodik olyan hamar, így azóta már nem 2-3, hanem 4-5 naponta mosok csak hajat.
2021. márc. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as Én eddig is így mostam a hajam, de sajnos nem jobb. :(
2021. márc. 31. 12:42
 10/10 SSzabcsikaa ***** válasza:
Próbáld almaecetes vizzel mosni a hajad. Nekem bevált.
2021. márc. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!