Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyorsan zsírosodó hajra...

Gyorsan zsírosodó hajra milyen sampon vált be nektek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, ha azt szeretném, hogy mindig szép legyen naponta meg kellene mosnom.


Próbálom minél ritkábban mosni, jelenleg a vírushelyzet miatt szinte egyfolytában otthon vagyok, így sokszor csak 4 naponta mosom meg. Azt hittem, hogy ezzel a praktikával azt fogom elérni, hogy majd lassabban kezd el újra zsírosodni, de sajnos ugyanolyan gyorsan zsírosodik, mint mikor naponta megmostam.


Valahol azt olvastam, hogy a nem megfelelő sampon is lehet ennek az oka, vagy ha túl régóta ugyanazt használom.


Tudtok mondani olyan sampont, ami bevált a gyorsan zsírosodó hajatokra?


Köszi a segítséget!



2020. dec. 19. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Nekem az arcbőröm is nagyon zsíros, arra a manna, fekete szapoan tokeletesen bevalt. A hajam, egyenes vekonyszalu es nagyon zsiros, ahogyan a zsíros arcomat is, a hajamat is minden nap mosom. Mindegy milyen samponnal, de mindennap. A hiedelmekkel ellentétben nem lesz tőle semmi baja a hajamnak. Hihetetlen gyosan nő egészséges és szép fényes. Derékig ér a hajam és nem töredezik. Nyugodtan moshatod minden nap, en is azt csinalom 15 éve
2020. dec. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem derékig érő hajam van, a fejtetőn zsíros, a végén száraz. Nekem csak az vált be, hogy nem mostam. Elegem lett a napi mosásból és fél évig csak hetente mostam meg.

Aztán lett párom, nem vállaltam már be, hogy a 4. naptól már nagyon gáz a helyzet, de azt elértem, hogy 4 naponta kell csak megmosni. A 3.-nál már kedvesen célozgatni szokott, de 4-ig simán vállalható a helyzet.

Én a samponokat kb 3 hetente váltogatom (Head & Shoulders és Gliss Kur).

2020. dec. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Lush New nevű szilárd samponja.
2020. dec. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a baba samponok és a schauma jön be..
2020. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!