Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Striát lehet eltávolítani...

Striát lehet eltávolítani valamilyen bőrgyógyászati vagy plasztikai kezeléssel?

Figyelt kérdés

Egész tinikoromban és a huszas éveim túlsúlyos voltam sajnos. Most kerestem személyi edzőt. Elég szigorú diétára fogott és minden héten tart 3-4 alkalommal online edzést. Nagyon jól haladok, 6 hét alatt lement több mint 6 kg rólam, viszont a striák nyílván itt fognak maradni. Ha minden terv szerint megy, akkor nyár közepére elérem, vagy legalábbis megközelítem az ideális testsúlyt és akkor szeretnék a striákkal is kezdeni valamit, ha lehet.


Őszintén szólva én csodakrémekben nem hiszek. Szerintem túl jó, hogy igaz legyen, de ha valaki tud valamilyen jó kezelést vagy beavatkozást, akkor én mindent meghallgatok. Az árkategória nem gond.



2021. márc. 21. 19:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!