Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurát vágassak?...

Milyen frizurát vágassak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hátam közepéig erő barna hajam van mindig kontyba fogva hordom nem csinálok vele semmit .Bár menyire rövidre levágatnám a hajam.

Úgyhogy valamilyen különleges frizura ötleteket kérnék tőletek köszönöm.



2021. márc. 21. 21:48
1 2
 11/20 anonim válasza:

9.ennyire unatkozol?

más nem kérdezhet esetleg hasonlót?

2021. márc. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
9.jelentettem a válaszodat!
2021. márc. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

9 sajnálom hogy azt gondolod hogy kamu a kérdésem.


Nem tudom mivel indokoltam ezt a vádat.

2021. márc. 25. 17:07
 14/20 anonim válasza:

13:Kérdező nyugi!

Ezek csak ezzel tudják lefoglalni magukat, hogy hasonló kérdéseket keresnek azt válasz adás helyett bemásolják és kamunak mondják...

Amúgy a rövid frizura tök jó lenne szerintem,új hajszínt nem szeretnél esetleg? pl.extrémebb mint kék, lila, szivárvány alul? :D

én ilyesmit szeretnék későbbiekben kicsit rövidebb mert már nem növesztem a hajam de szeretnék különleges lenni.:)

kék színt gondoltam magamnak meg talán az aljára rakok ilyen szivárvány csíkot bár kivitelezni lehet nem lehet de elképzelni tök egyszerű :D

2021. márc. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
71%

9. vagyok.

Nagyon sok gyanúsan hasonló hajvágós kérdés jött elő itt mostanában. Kicsit mindig más a sztori, de rendre ugyanazok a szófordulatok, ugyanazok a helyesírási hibák... Ezt mások is szóvá tették már, ahogy néztem. (Egyébként meg érdekel a téma, követem, ez van.)

Ha ez most momentán mégis csak véletlen egybeesés, akkor bocsánatot kérek. Ez egy anonim fórum, bárki leírhat bármit és az ellenkezőjét is.

Mindenesetre az sem túl életszerű, hogy van egy fodrász képesítésű párod, és mégis itt kérsz frizura-tanácsokat.

2021. márc. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

15.szerintem most véletlen egybeesés.

itt miért nem kérhet azon felül?

nem jobb néha több helyen érdeklődni?

már szerintem nagyon ráálltál erre hogy minden kamus neked...

2021. márc. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

14 Extrém színen még nem gondolkoztam

.

2021. márc. 25. 18:04
 18/20 anonim válasza:

Nem szeretnél amúgy?:)

tök klassz lehetnél.

2021. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
18 Nem szeretem a mostani barna hajszínem maximum kicsit világosabbra festeném.
2021. márc. 25. 18:15
 20/20 anonim ***** válasza:
szerintem ha tecik a rövid haj nyugotan probálj ki egy gépel egy hoszra nyirt frizurát!
2021. ápr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!