Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szép jó estét! . Mennyit nő a...

Szép jó estét! . Mennyit nő a haj egy hónapban? És mitől nő gyorsan? A fodrászom 2 éve növesztett hajamból vágott le 20 cm. Kár volt benne bíznom.

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 20:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Szép jó estét Neked is! :)


Én úgy tudom hogy 1,max. 2 centit nő a haj havonta.

És a ricinus olaj állítólag jó hajnövesztésre,bár Én csak a szempillámra használom,hajamon nem próbáltam még soha.


Remélem nem lett nagyon rövid a hajad! :S

Üdv!

2010. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tudom mit érzel, nekem derékalá érő hajamból csinált a fodrász épphogy a lapockám aláig érőt, holott 8-10 Cm-t mondtam neki... először nagyon furcsa volt, sokkal rövidebbnek éreztem, aztán pár hét alat megszoktam, és ahogy láttam képeket, rájöttem így sokkal nagyobb tömege lett a hajamnak, és egyáltalán nem tűnik rövidnek. Szóval lehet azért csinálta a fodrász, mert nagyon egészségtelen volt a hajad. Nekem 2 hónapja vágták, azóta sokkal gyorsabban nől, és szép egészséges, szóval ne bánd! :)
2010. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem most h sörélesztőt szedek így havonta nől 2cm-et a hajam. előtte nem nőtt ennyit
2010. aug. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem volt eltöredezve egyáltalán,sőt...nekem nagyon egészséges hajam van Hála...csak nem figyelt oda vagy nemtudom mi volt de ráadásul még az egyik oldalon bele is vágott kb. 6 cm.-t.Ezt énláttam utána meg másik fodrásznál is voltam.A lapockám alá ért már jóval a hajam és most levágta váll fölé érőre.Jóval vál fölé érőre....:-(
2010. aug. 20. 11:29
 5/13 A kérdező kommentje:
...egyébként a sörélesztő tényleg jó?És a ricinusolaj?A sörélesztőt hogy kell szedni?Naponta?Teljesen depi lettem!SEGÍTSÉG!!!!!!
2010. aug. 20. 11:31
 6/13 anonim ***** válasza:

uristen szegény :S:S borzasztó lehet. én totál odavok a hosszú hajért csak sajna nem adatott meg h hosszú hajam legyen. vagyis olyan hosszú amilyet én akarok. mell alá soha az életbe nem nőtt még meg nem is fog:S. csak mellig.:(. szal el tom képzelni mit élsz át h olyan rövid lett. én is eléggé bediliznék, de mondjuk nem is értem h tudták így levágni neked ha nem is kérted. ez vh nem klappol....

na de fel a fejjel mert már nem tudsz mit csinálni.

a sörélesztő amit én szedek:

[link]

tabletta és naponta 9db-ot kell elvileg bevenni. mondjuk én úgy szedem h reggel este 4-4 db-ot.

mondom nekem havi 2cm-t nől a hajam. pontosan nem tom h előtte mennyit nőtt de úgyhiszem h serkentette a hajnövekedésemet.

2010. aug. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ja és a sörélesztőt dm-ben rossmann-ban és gyógyszertárakban is megtalálod...
2010. aug. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát nagyon kösönöm a segítséget!A fodrászhoz aki egyébként már 10 éve vágja a hajamat bizonyára soha többé nm megyek!Én válligérőt kértem és nyakig levágta...agyrém,pedig 6-7 éve hátközépig érő hajam volt most kicsit változtatni akartam de áhh...kár volt.Egy idegen fodrásszal jobban jártam volna,az biztos nem mert volna levágni belőle 20 cm!!!!Na mostmár nincs mit tenni.Szóval köszönö a válaszokat,kifoom próbálni a sörélesztőt...és a ricinusolajjal mi ahelyzet???Állítólag attól is nagyon gyorsan nő a haj!
2010. aug. 21. 09:23
 9/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Újra itt vagyok és találtam egy olyan homeopátiás gyógyszert amitől talán jó eredményeket várhatok.A háziorvosom javaslatára vettem meg a patikákban kapható Silicea D 12 tablettát.Érdemes utánanézni a neten milyen jótékony hatásai vannak....sörélesztő tablettát is lehet még mellette szedni.A kettő együttes hatása tuti sokat é...Én hiszek benne!
2010. aug. 23. 18:25
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én hajamat is túl rövidre vágta le a fodrászom, alig ér a vállamig:(( Nem tudom hogy merte ezt tenni velem nagyon lesokkolt:( Bevált neked a Silicea D tabletta? Mennyit nőtt tőle a hajad kb.?
2011. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!