Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Számotokra mit jelent a...

Számotokra mit jelent a tudatos bőrápolás?

Figyelt kérdés
2021. márc. 27. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Pl. napi többszöri letisztítás, tisztán tartás, egészséges kozmetikumok használata, semmi smink és tiszta, tudatos étkezés.
2021. márc. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%

Számomra az, hogy megiszom a napi minimum 2 liter vizet, igyekszem egészségesen és vitamindúsan étkezni, az arcomat hideg-meleg váltott vízzel megmosom, mestruációm idején Garnier 3in1 terméket használok. Ha az arcomon van pattanás, akkor Neogranomron krémmel is lekenem.

Púdert nagyon ritkán használok.

2021. márc. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Részben azt, hogy bőrtípusnak megfelelően ápolom. Ezen kívül figyelembe veszem azt is, hogy a termékek állatkiserletmentes legyen.
2021. márc. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt jelenti napi 2x letisztítom bőrömnek megfelelő arctisztítóval, hidratálom. Óvom a naptól fényvédővel. Olyan termékeket használok aminek szép az összetevő listája, nincs benne káros anyag, sensitiv. Sok folyadékot fogyasztok, vitaminokat szedek. Sminkből is olyan termékeket választok ami minél természetesebb, rendszeresen tisztító az ecseteim, szivacsaim.
2021. márc. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%

Nekem azt jelenti, hogy kísérletezek. Most vagyok 33, mikor elkezdtem bőrápolni, nem voltak youtuberek, akik megmondták, mit csinálj, mindent szépen lassan kikísérleteztem magamon.


Nem használok vagy utasítok el termékeket, mert épp van valami új őrület (akármilyen mentes vagy akármi hozzáadva). Nem adok és fogadok el látatlanban tanácsot. Soha nem jönnék ide segítségért.


Az egyik legjobb példa, hogy reggel smink előtt akartam használni 3 szérumot az Ordinary-től: hyaluron, niacinamide, és EUK. Megkérdezhettem volna itt, hogy mit gondolnak akárkik erről, ehelyett bepötyögtem gugliba, hogy ordinary regimen guide, és egy napom elment rá, hogy kibogarásszam a választ, de imádtam minden percét.


(Bonyolult volt, mert az EUK-ot akartam utoljára, SPF előtt, mert felturbózza, de vízállagú, viszont víz -és olajmentes. A niacinamide és a hyaluron pedig egyforma. Gélesebb állagúak, víz bázisúak, ilyenkor mi van? Úgy találtam meg a választ, hogy végigolvastam több oldal kérdést és rájuk a Deciem válaszait.)


Nekem az nem számít, hogy szépek legyenek az összetevők, hanem az, hogy értsem, mik az összetevők, és nekem megfeleljenek. Pl. a tesóm kerüli, amiben elől van a parfüm, mert érzékeny a bőre. Nekem olyan a bőröm, mint az elefánté, semmi nem irritálja, úgyhogy bár nem jó dolog az illatanyag, engem nem zavar.

2021. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hatóanyag alapú bőrápolás. Ismerem a bőrtípusom, és hogy mi a bőrproblémám, és ehhez megfelelően választom ki a hatóanyagokat. Megnézem mi van egy termékben, és hogy a vivőanyag mennyire "káros" (ez nyilván egyénfüggő). Én kerülöm pl az illatanyagokat, ki molekulasúlyú alkholokat, és a komedogén összetevőket. Tehát hogy tudom mit kenek a bőrömre. Nekem ezt jelenti.
2021. márc. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!