Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hullik a hajam,mit tegyek?

Nagyon hullik a hajam,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ugy körűlbelűl 1-éve,észre vettem hogy erösebben hullik a hajam,mindt ahogy szokott.átlagban egy nap nem 45-szál,jön ki hanem ugy 80,90-szál.kétségbe esve le vágattam kopaszra,ami után már szépen kezdett erösödni,és dúsúlni. Viszont barna szinre festettem (az a kedvenc szinem)-és reggeli fésűlködés után pár napra,megint jött ki a hajam. Nem tudom mit tegyek nagyon félek hogy kopasz fogok lenni,és el vesztem az eggyetlen dolgot amit szeretek, az pedig a hajam.)


A családba is öröklött tényező a haj hullàs,viszont nagy apámnak,bátyám-nak és édes apám-nak,nem 18-éves koruk-ban hullott ki,hanem a 26,28-éve-ik derekán).


18F)


Van valakinek valami egyszerű bevált,módszere ami meg állitsa a hajhullást.


Vagy bármi meg köszönném) legyen szép napotok


2021. márc. 28. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a családban mindenki korán kopaszodott, akkor jó eséllyel veled is így lesz, nem nagyon tudsz mit tenni.
2021. márc. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 17 éves korom körül kezdtem el kopaszodni. Előttem senkire sem volt jellemző a családban, mindent kipróbáltam ellene amit lehetett, de nem használt semmi.


Próbálkozhatsz tenni ellene, de legrosszabb esetben nem lehet mit kezdeni ezzel.

2021. márc. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A férfias kopaszodást csak a borotva tudja megállítani. Az már régen rossz, ha a hajad az egyetlen, amit szeretsz magadon, először ezen próbálj meg túllépni. Mondjuk annak idején én sem szívesen tettem meg, de aztán nagyon is bejött a tökéletes, kétnaponta borotvált kopaszság.
2021. márc. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,Tv-hírdetésekben is láttam,látom a simpli Q féle, haj tápláló és növelő sampont. Gondolkozok hogy meg vásároljam-e vagy sem,arrol mi a véleményetek egyébként?
2021. márc. 29. 10:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezek véleményem szerint nem használnak. Előfordulhat, hogy valami átmeneti betegség / gyulladás miatt jobban hullik a haja valakinek, de ilyen esetben egy sampon nem szünteti meg a probléma forrását.


Ha nem valami rövidtávú probléma okozza a hajhullást, akkor meg még annyira sem lesz jelentős a sampon "hatása", mint a másik esetben.

2021. márc. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. ápr. 1. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!