Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoktatok-e hajolajat használn...

Szoktatok-e hajolajat használni, és bevált-e?

Figyelt kérdés
Sokan használják, ám még nem volt merszem kipróbálni. Nyakolajról is hallani olykor, pl Nyakolaj Vasziljevics Gogol.

2021. márc. 31. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, nekem bevált, ápolja a hajam.
2021. márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, bevált.

Miért nem volt merszed? Rossz hatása nem igazán lehet.

2021. ápr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon bevált nem tudom eddig mit csináltam nélküle. Ja de várj tudom, szanaszét tört a kiszáradt hajam. Meg nekem alapvetően fésülködés után ugye száll, ezelőtt ezt műanyag sparykkel orvosoltam, ami mondanom se kell, szintén megfullasztotta, szöszösítette, törte a hajvégeim.

Viszont nem ajánlom annyira a drogériás pantene, syoss stb klasszik márkák olajait, azok nekem szintén túl műanyagosak, persze jobbak a semminél de tele vannak alkohollal, büdösek és nem szívődnak be a hajba remdesen. A legjobb az argán olaj (ezt véletlen sózták rám az ázsiába, pedig én sima akármilyen hajolajat akartam), vagy még mi anno fodrásszal hozattunk fodrászkellékesből minőségi növényi hajolajat, de az drága is volt.

2021. ápr. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sima olívaolaj nem jó?
2021. ápr. 2. 01:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!