Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szőke árnyalatot...

Milyen szőke árnyalatot válasszak?

Figyelt kérdés
Szeretnék újra szőke lenni. Korábban voltam szőke, amit imádtam és másoknak is tetszett nagyon meg jobban is állt nekem, sokan dícsérték. Volt azt hiszem 2 féle szőke árnyalatom is, egyik kicsit barnás átmenetes meg sima szőke is volt. Világos szőke árnyalatok tetszenek igazán ami nem átmenetes hanem full szőke. Milyen szőke árnyalatok tetszenek nektek amik világosabb szőkék? Szemüveges vagyok és általában sima egyenes a hajam frufruval. Természetesen fodrász csinálja majd mint eddig.

2021. ápr. 7. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem az a lényeg, hogy a bőrszíned, szemszíned és eredeti hajszníned hideg vagy meleg árnyalatú, annak megfelelően válassz hideg/meleg szőke színt.
2021. ápr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szemem színe zöld.

Eredeti hajam pedig hát szerintem hideg árnyalat, sötét barna.

2021. ápr. 7. 23:58
 3/8 A kérdező kommentje:
Bőrszínem meg olyan meleg szerintem.
2021. ápr. 8. 00:03
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Hát ezt így látatlanban megmondani kb lehetetlen. A fodrászoddal beszélj erről, hogy ő mit javasol.
2021. ápr. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor csak írjatok pár árnyalatot ami nektek is tetszik.:)
2021. ápr. 8. 01:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire passzol hozzád, de nekem ezek (is) tetszenek:

[link]

[link]

[link]

2021. ápr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha nem akarsz fodrászhoz menni otthoni festés tervezed akkor kizárólag 2 fajta festéket merek ajánlani neked ami egyáltalán nem fogja roncsolni a hajad szokites során! Az egyik a syoss 10-53 a másik a Garnier extra világos szőke!! (fodrász vagyok) mivel melegebb tonusu a bőröd és zöldes szemed van, más szint nem mernek neked mondani! Se az arany szőkét se pedig az ezüst szőkét mivel nagyon utkozni fog a szemeddel és a boroddel. Elég oreges hatást fog kelteni! Ha meg mered fogadni a tanácsom nézd meg ezt a kettőt! Végül szokites után használj feltétlen keratin tartalmú balzsamot vagy sampont! :)
2021. ápr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Minenképp fodrászhoz megyek.:)
2021. ápr. 8. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!