Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen dezodort használtok?

Milyen dezodort használtok?

Figyelt kérdés
Végre szeretnék találni egy olyan dezodort, ami maximális védelmet nyújt. Magyarul tényleg izzadásgátló. Eddig próbálkoztam nivea termékekkel, amik nem váltak be illetve egy dove fújós fajtájával, amivel kifejezetten roszt tapasztalataim vannak. Kiváncsi lennék, hogy nektek mi vált be.
2010. aug. 21. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Balea
2010. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nekem a Fa bejött.
2010. aug. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a fújós nem jó én a stiftet se szeretem mert csomós lesz a hónaljam. a golyós a legjobb én rexona cyrstalt használok sokmindent kipróbáltam de ez a legjobb. délelőtt elindulok bekenem és nem kell kenegetni napközbe úgy mint a többit és az illata is jó
2010. aug. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
16:09-es vagyok. Én is mindig golyósat veszek. És a Fa Pink Paradise-nak is jó illata van.
2010. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Semmilyet. Büdös vagyok.
2010. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha izzadós tipus vagy, ezek a dezodorok sosem fognak rajtad segiteni max illatot adnak de semmi másra nem jok, az ittadast nem fogják megszuntetni, ráadásul rákot is okoznak. na de lényeg ha izzados vagy akkor gyogyszeres kezelés fog segiteni, vagy a solutio antisudorica és amellett az illat miatt a dezodor.
2010. aug. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csakis Rexona Woman, ha kipróbálod, tudni fogod miért :)
2010. aug. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fa-rice dry
2010. aug. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Korábban a Lady Speed Stick aloes dezodorát használtam, az jó volt. Kipróbáltam a Fa rózsaszín golyós dezodort is, az is jó. Most éppen Garnier Mineral van itthon, ez annyira nem jó...
2010. aug. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most Rexonám van, nem rossz. Mondjuk én szeretem a Dove-ot is, főleg azért, mert nincs olyan erős illata, mint a többinek, amit nem bírok. :S
2010. aug. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!