Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok, milyen dezodort...

Lányok, milyen dezodort használtok edzéshez ami tényleg jó? (Bővebben)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az izzadás egy természetes dolog edzés közben és nincs is bajom vele, csak az a gond, hogy én érzem, hogy szagom is van sajnos. Jó nem nagyon durván de én érzem közben és nekem az már elég is. Nem szeretném ha azt gondolnák rólam, hogy igénytelen vagyok. Természetesen rendszeresen fürdök stb. mielőtt még valaki beszólna, és edzés előtt is(persze utána is) mindig zuhanyzok fél órával és deózok. Ennek ellenére mégis ez van...Tehát az érdekelne, hogy nektek mi vált be?:)
2011. jún. 27. 15:46
 1/9 anonim válasza:
Lady Speed Stick:)Neken nagyon jó, vagy ezt használom vagy Dove-ot. Igazából igen az izzadságot nem szünteti, előzi meg egyik sem ,de szagokra nagyon jó, én voltam úgy hogy nagyon leizzadtam de még este is inkább a deo illatát éreztem magamon:)Nem cserélném le őket semmire.
2011. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egy mód van rá ne használj edzéskor dezodort. Mert izzadsággal is méregtelenítesz. Illetve aki rendszeresen edz az tudja hogy edzéskor az ember megizzad és ennek megfelelő szaga lesz ha akarj aha nem. másik meg ezzel adsz le hőt. Nagyon megterheled a szívedet ha nem hagyod hogy távozzon a víz és a hőmérséklet. Az izzadság a bőrnek is jót tesz.

Az nem igényesség ha feleslegesen használsz kenceficéket.

2011. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Igen, tudom, hogy fontos az izzadás és rólam szó szerint csöpög a víz edzés végére:D Tényleg csak a szagot szeretném megszűntetni.
2011. jún. 27. 16:05
 4/9 anonim ***** válasza:
ADIDAS hónalj stift a legeslegjobb és nem is a legdrágább. Reggel bekenem és mikor este vetkőzök a fürdéshez még akkor is az illatát érzem a stiftnek. :) Próbáld ki. Ami viszont még jó az a NIVEA, de neked az erősebb jobb lesz, szóval az az ADIDAS.
2011. jún. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én reggel megyek kocogni fél órát, így amikor felkelek nem használok dezodort. A pálya 5 percre van tőlünk, a pályán reggel max. 1-2 ember van rajtam kívül, az sem mindig. Amíg hazaérek 5 perc, megint nem nagy idő. Utána úgy is megyek zuhanyozni, akkor meg mindegy. Reggeli futást követően, zuhanyzás után szoktam dezodort használni. Eddig Fa joghurt aloe dezodorom volt, most épp anyukám Fa pink passion dezodorját használom, mert az enyém elfogyott. A fa pink passion bevált, egész nap lehet érezni az illatát, estére persze kevésbé, de még egy kicsit lehet.

Tornázni pedig este szoktam, mert közbe nézem a Jóban Rosszbant. Utána meg úgy is megyek zuhanyozni.


Tehát én edzés előtt közvetlenül nem használok dezodort, mert nem is egészséges. Figyelj, mivel utána úgy is mész zuhanyozni, lemosod magadról az izzadságot, utána használsz dezodort, így edzés után nem lehet észrevenni, hogy most edzettél x időt. Viszont hiába használsz dezodort edzés előtt, úgy is érezni fogod az izzadságszagot, akkor fölösleges hasnzálni.

16/L

2011. jún. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen csak engem a kondi teremben zavar...mert én másokon még nem éreztem, hogy izzadságszaga lenne. Lehet, hogy ők sem érezik hogy nekem kicsit az van, mert tényleg nem brutális, csak annyira rossz közben a közérzetem, mert azon aggódok, hogy hátha mégis érezni:S
2011. jún. 27. 17:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Én Rexonát használok, meg vagyok vele elégedve, egy barátnőm, aki nagyon izzadós (sajnos szagosan is), ő ajánlotta, hogy neki bevált. :)
2011. jún. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Szerintem ha egy mód van rá ne használj edzéskor dezodort."


Hát, nekem nem lenne pofám bemenni az edzőterembe dezodor nélkül! :S Én egyébként a Balea kókuszos deoját használom, amiről azt hittem hogy tök gagyi, de kellemesen csalódtam. Egyáltalán nem vagyok büdös, csak kókuszillatom van ha izzadok. :) Egyébként még a Dove uborkás és citrusos dezodorai is nagyon jók.

2011. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mint ahogy te sem érzed másokon, úgy ők sem érzik rajtad, ha csak nem vagy hormon zavaros amitől büdösebb vagy. Egészséges embernek egy edzés során nem nagyon büdös a szaga. Az egész napos melótól büdös lehet, de a friss izzadság nem olyan büdös, nem érzik meg rajtad olyan könnyen, hacsak nem dörzsölöd a hónaljad az orruk alá...

Tudom ti az a fajták vagytok akik a szaunába is csak dezodorral lépnek be értem én, vagyis hogy nem ...

2011. jún. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!