Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi pénzt költetek tudatos...

Mennyi pénzt költetek tudatos bőrápolásra?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 hónapja kezdtem el a tudatos bőrápolást, látok és érzek is (valamennyi) változást, viszont mire mindent beszerez az ember elég sokba kerül :D Pedig vásároltam már másodkézből is, illetve a dm-es termékeket is tesztelem, de nem mindegyik válik be sajnos.

Ti mennyit költetek kb. a termékekre? Hol vásároljátok meg őket?



2021. ápr. 16. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Én használok:

Arclemosót (ebből több féle van, nyáron és télen más fajtát használok)

Hidratáló nappali krémet

Estére külön krémet

Fényvédőt (ebből még nincs olyan, amit újravennék)

Szérumot (de ezt nem mindig)

Néha arcápolást, halasztót, de csak ha úgy érzem, hogy kell.

Nehéz lenne megmondani, hogy mennyit költök, mert nyilván nem minden termék ugyanannyi idő alatt fogy el, és néha kipróbálok egy-egy új terméket.

Szerintem amennyire lehet, pénztárcabarát a bőrápolási rutinom, drogériákban vásárlom a termékeket, de a legfontosabb, hogy nagyon alaposan megnézek egy terméket, mielőtt megveszem, ezzel is spórolok, hogy biztosan nem dobom ki.

2021. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Félévente kB 15-20 ezer.

Általában nem egyszerre veszem meg a dolgokat de szerintem nagyjából ennyiben jön ki.

Cerave,ordinary, geek&gorgeous termékeket használok leginkább. A naptejem bioderma, meg nemrég vettem dm es szalicilsavat, de alapvetően ragaszkodom a megszokott, bevalt márkákhoz

2021. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 vantel ***** válasza:
14%

Kivűlről ápolni mellékvágány!

Helyes táplálkozás és egészséges bélrendszer a titka a szép bőrnek.

Rejtett alacsonyszintű gyulladástól simán lehetnek foltok, ekcémák.

Minden bőr elváltozásnak megvan a szervi oka.

2021. ápr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. és 2. Köszönöm a válaszokat! :)

3. Ez mind remek, de nem ez volt a kérdés :) Emellett pedig bizonyított, hogy az arcbőrnek külső ápolásra igencsak szüksége van.

2021. ápr. 16. 18:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Évente 4-5 alkalommal rendelek 15-20 ezerért Beauty Bayről vagy Skinsmartról, plusz alkalmanként ebayről koreai kozmetikumokat és ritkán drogériás cuccokat is veszek (főleg Revox vagy Balea Med). Geek&Gorgeous, The Ordinary és Benton termékeket használok.
2021. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 vantel ***** válasza:
0%

Bizonyítékot a bíróság nem találta megfelelőnek, elvetették!

Csak a hibás bőrt kell ápolni.(kíméletes tisztításon felül)

2021. ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5-ös köszönöm szépen :)

6: Még mindig nem ez volt a kérdés, tehát nem értem miért itt okoskodsz.

Nem tudom milyen bíróságról beszélsz, de igazából nem is érdekel. Ja értem, akinek nem "hibás" a bőre, az ne is hidratáljon, fényvédőzzön, előzze meg a ráncokat stb.?

Nem értem az embereket, már az is baj, ha valaki a "hibás" bőrét ápolni szeretné. Remélem a te bőröd sosem lesz hibás és nem kell azon átmenned mint sokunknak!

2021. ápr. 16. 18:38
 8/9 anonim ***** válasza:
12%
Nyilván nem próbáltam az összes drogériás terméket, de valószínűsítem, hogy a nagy része nem használ. Az összetevő listát kell megnézni, és az alapján tudod kiválasztani mit is használj. Szerintem a boltokban kapható termékekbe nem teszik bele a hatóanyagot, vagy csak az összetevő lista végén kullog nagyon kicsi mennyiségben. A bőrápolás sajnos nem olcsó dolog. Én minőségi termékeket használok, kozmetikusok is dolgoznak ezekkel és le is lehet tesztelni. Webshopból rendelek magamnak, az ár változó. Nyugodtan írj nekem, ha szeretnél több infót.
2021. ápr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
20-30. Ezer között, kozmetikusnál veszem. Nem tudom pontosan, hogy mennyi ideig tart, de nyilván nem 1 hónapra veszem.
2021. ápr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!